En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Yusuf yatikmi ot cok aniz kalmış yerde
Hızlımı gidiyon
Bereketli olsun kolay gelsin
Abi evet hızlı gidiyorum ve yatıktı 2 vites.
o tır daha yeni yollara çıktı tarlaya mı soktunuz yazık la :(
2018'miş yanları ve ön tarafı çok alçak.
Epey naz etti ama geldi.
Kolay gelsin Yusuf abi
Sağol yaşarım.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Epeydir yoktun.
Hoşgeldin.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen yusuf abi 5 yıldır pek randıman veremiyorum bu forumda. Biliyorsun abi güneydoğudayım baya yoğun çalıştık. Boş günümüz neredeyse yoktu.
Küçük oğlan 5 yaşına girdi büyümüş kereta baba da diyoamca da diyebilirdi. Şaka değil abi son 3 yklın 5 ayı evde durmadım. Son 5 günüm daha yok inşaallah

Aynen yusuf abi 5 yıldır pek randıman veremiyorum bu forumda. Biliyorsun abi güneydoğudayım baya yoğun çalıştık. Boş günümüz neredeyse yoktu.
Küçük oğlan 5 yaşına girdi büyümüş kereta baba da diyoamca da diyebilirdi. Şaka değil abi son 3 yklın 5 ayı evde durmadım. Son 5 günüm daha yok inşaallah
Allah kolaylık versin.
Evladın hayırlı evlat olsun.
Nasip peşinde koşmak kutsaldır.
Başarılar dilerim.

Sizlerle insallah forum daha guzel olur

Selamun Aleyküm abiler.

18 Temmuzda biçtiğimiz yoncayı dün ve bugun içinde bağladık. Fiyat yol durumuna göre ,işçiliğe ve peşinata göre 700-800 arasındaydı.

Dekara verim 550kg civarı.Sular düştü bölgede kuraklık başladı. Yeni kuyu kazdırdık. 4 tane olan kuyunuz 5'e çıktı ancak bugün saatte 20tona kadar basabilen kuyu kurudu. Zor günler bizi bekliyor... 20180725_162246.jpg20180718_163547.jpg

A.selam Ercan nerelerdesin yahu? Cümleten hayırlı akşamlar

Biraz işler yoğundu abi halletik buralardayız.

Aleyküm selam abi. Yokla arada forumu :)

Sefa buralardayız artık [emoji4]

Selam beyler.
Herkes nasıl.
işler sıkı bir hafta 10 gün daha lazım sonra sakinleriz.
Nasibiniz bol olsun.

Aleyküm selam [emoji1366]
Ben iyim sen yazana kadardı o da. 🤮
Sensiz bi başka güzel buralar [emoji848]

Merhaba, can canım arkadaşlarım, gününüz aydınlık olsun.

Merhaba hocam [emoji1366]