John dere ciler bakın hele...

Ynt: John dere ciler bakın hele...

anayurtlu 3105d link=topic=63540.msg715360#msg715360 date=1362774242' Alıntı:
demekki jhondeere geyik gelmiş geyik gidiyo :D

doğrudur kardeş geçmişi olmayanın geleceğide olmaz. massey +harris = massey harris massey harris+ferguson= massey ferguson mf + 0 = hiç denklem bu şekilde.geyik olmak olmamaktan iyidir.

reyiz ondan ziyade bu kadar buyuk şirketleri kim alabilir sence yahudi. acco yahudi şirketi tekelleşmek istiyor ama JD kendini toprağa adamışların şirketi paranın değil fark bu.

valla isterse 10000 markanın karısımı olsun benim traktörüm tarlada johndereden üstünmü üstün, yakıtda azmı az, konforu yerindemi yerinde gerisi fasa fiso

Same- Deutzh- Fahr (SDF Group) agcodan ayrılar.. John deere harbiden efsane bir markaddır özellikle anavatanı abd ' ve kuzey ve güney amerika kıtasında.. Bizde Erkunt umarım ülkede bir efsane olur, Gerçi bir efsanemiz vardı: Uzel.. onunda akibeti malum, Ki kendi traktörlerini üretmiyordu.. Bildiğim tek yerli olarak çıkan Erkunt,, Yani herhangi bir firmanın türkiye ayağı olmadan üretim yapan tek marka.. Erkunt başka markalara traktör parçalrı üretegelmiş bir firma ,ancak kendi markasıyla ortaya çıkan tek türkiye firması erkunt diye biliyorum.

volkanuzel link=topic=63540.msg715360#msg715360 date=1362774242' Alıntı:
demekki jhondeere geyik gelmiş geyik gidiyo :D
Adamlar yıllardır tek başlarına üretmiş, test etmiş, kimseye ihtiyaç duymamışlarki hiç ortaklık gereği -şirket alma gereği duymamışlar.

317x314

Sloganı 'Hiç bir şey Bir geyik gibi koşamaz'

Bence güven veren bir marka :D