ozur dılerım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanbasrı kardesım oncelıkle senden ozur dılıyorum her ne solemıssen sole dogru yada yalan olsun sonucta hepımız ınsanız allah salıh ve tevekullu kularını sever kardesım senın ustune bıraz fazla geldım sureklı senı hakkında kotu dusundum burdan bena hakkını helal etmenı ıstıyorum ok-*-s
arkadaslar bu ozurum kucuk dusme veya bı acızlıkten dolayı deıldır sadece bugun yatagıma yattım ve dusundum ılk aklıma gelen konu bu same hakkındakı yorumlarım oldu arkadas dogru yada yanlıs konusmus olabılır ama bızde pek succus sayılmayız olayı artık ole bı boyuta tasıdıkkı oda nerdese donulmez bıı hal aldı konusmalar burdan sonrakı konusmaların kırıcı ve hakaret nıtelıgı tasıyacak kıvama geldı ben artık sahsımca bu konuya yorum yazmıycam
artık bu sıtede bole polemık yaratacak bırbırını kucuk dusurecek konulara yorum yazmayacagım sayygılarr
ALLAH TEVEKKUL EDENI VE SALIHLI KULLLARINI SEVER

: ozur dılerım

bence çok doğru olmuş her ne olursa olsun insanız bazen gereksiz yere konuları uzatabiliyoruz bende eğer böyle bişey olduysa kime yaptıysam herkesten özür dileyim salih kardeşin vsaıtasıyla
ama bence insanlar da körü körüne birşeyleri savunmazsa polemiklere yol açmaz ok*0*-

İlginç bir konu olmuş ya, ama böyle bir şeye gerek yoktu bence. Eminim ki Hasan Basri anlayışla karşılamıştır böyle bişeyi. Çünkü birbiriyle tartışmayan mı var ki? Herkes mutlaka kendi doğrularını söylerken başka birinin doğrularını yıkabiliyor. Aramızda böyle şeylerin lafını yapmayalım ya, hepimiz beşeriz şaşarız. Maksat ciddiye almamak. Bende burdan sesleniyorum herkese. Burada yazılanların ne manada yazıldığı pek belli olmuyor, insan istediği gibi anlayabiliyor. O yüzden böyle tartışma gibi görünen muhabbetlere kafayı takmayalım. O sadece samimiyetimizin bir simgesidir.

Sağlıcakla kalınız...

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=723.msg4771#msg4771 date=1200671961' Alıntı:
İlginç bir konu olmuş ya, ama böyle bir şeye gerek yoktu bence. Eminim ki Hasan Basri anlayışla karşılamıştır böyle bişeyi. Çünkü birbiriyle tartışmayan mı var ki? Herkes mutlaka kendi doğrularını söylerken başka birinin doğrularını yıkabiliyor. Aramızda böyle şeylerin lafını yapmayalım ya, hepimiz beşeriz şaşarız. Maksat ciddiye almamak. Bende burdan sesleniyorum herkese. Burada yazılanların ne manada yazıldığı pek belli olmuyor, insan istediği gibi anlayabiliyor. O yüzden böyle tartışma gibi görünen muhabbetlere kafayı takmayalım. O sadece samimiyetimizin bir simgesidir.

Sağlıcakla kalınız...
bence tespitlerin doğru ama şöyle birşey de var sonuçta biz burada çok uzun yıllardır tanışan insanlar değiliz hatta belki gerçekte hiç tanışamayacağımız insanlar da var onun için herkesin ne düşündüğünü bilemeyiz tartışma tabi ki olacaktır ama yine de tatlıya bağlamak esatır bence

biz burda hepimiz kareşiz arkadalar kim nedersedesin tm aramısda kotu diyologlar alabilirma ama hepimiz kardeşiz bu sitede herkes hakkını helal etsin salihh kardesim kalbin benden yana ferah olsun... olayları boyle yorumlaman çok guzell allaha kullugunu gostermek için çok guzel bir adim allah senin seven kulların dan eylsin kardeşim

Ynt: ozur dılerım

salih aferin sana büyük bi erdem ;)

Burada çiftçiler olarak birbirimize elimizden gelen kadar saygı göstermeliyiz..

Bakın adamın biri herkese artistlik yapıyodu banlanmış. hakeden belasını buluyo meraklanmayın ;)

Ynt: ozur dılerım

biz burda hepimiz kareşiz arkadalar kim nedersedesin tm aramısda kotu diyologlar alabilirma ama hepimiz kardeşiz bu sitede herkes hakkını helal etsin salihh kardesim kalbin benden yana ferah olsun... olayları boyle yorumlaman çok guzell allaha kullugunu gostermek için çok guzel bir adim allah senin seven kulların dan eylsin kardeşim

saolasın hasan kardesım burda bole tatrsızlıklar cok oluyo bız senle zate msn de aramız ıyı burda ne soylenıosa burda bıter boyle toplanıpta 1 kısıye yuklenıp ona cepe almanın anlamı yok cıfte standart yapmanın manası yok ___!!!!! bende sana hakkımı helal ettım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...