MF 3635

herkese selamlae.bizde mf 3635 var iyi bir makina fakat fabrika hakında battı dedıkoduları dolanıyor serviste birkaç kere sorun yasadım ben izmirde oturuyorum teknık servıs ve parcalar ıcın yardımcı olabılecek bır arkadasımız veya abımız var mıdır

Ynt: MF 3635

ne gibi sorun yaşadın herşeyden önce 3600 serisi ital bir traktördür fabrika battı bakımından parça bakımından ise hiç sorun görmedim ben ıspartada ben 1 ay olacak traktörü alalı servisde gördügüm kadarıyla parça sorun olmadı hiç benden önceki müşteriler için

Arkadaşım ferguson batarmı hiç adamlar dünyanın en büyük traktör üreticisi Agco firması fendt,massey,valtra, challenger, cat vs bir sürü markanın sahibi ayrıca perkins,simpsın,sisu markalarıda adamlara ait.. Uzel battı bu doğru ama sizin traktör direk avrupa batma derdi yok ve arkasında agco var...

gocabolulu link=topic=65487.msg746779#msg746779 date=1369250538' Alıntı:
Arkadaşım ferguson batarmı hiç adamlar dünyanın en büyük traktör üreticisi Agco firması fendt,massey,valtra, challenger, cat vs bir sürü markanın sahibi ayrıca perkins,simpsın,sisu markalarıda adamlara ait.. Uzel battı bu doğru ama sizin traktör direk avrupa batma derdi yok ve arkasında agco var...
:)