KABİN SÜSPANSİYON

Ynt: KABİN SÜSPANSİYON

144fenomen link=topic=66593.msg755639#msg755639 date=1372582865' Alıntı:
erkunt a da olurmu acaba böyle bir sistemm
çamurluk ve lastik arasındaki mesafe geniş olması lazım...yaptığı trakttörler[lamborghini ,same 110,same 130,6920jd, tabiki usta görmeden olmaz ...traktöre göre özel aparatlar yapılıyor

Hayırlı Olsun Ayhan Abi, İyi Olmuş...

Yalnız Sormak İstediğim Bişey Var, Bu Traktör Otomatik Şanzıman mı Normal mi ? Süspansiyon Olduğunda Sıkıntı Yaratacak Şey Bu Olduğu İçin Merakımdan Soruyorum...

Bir de Kabinin Ön Takozlarını Ne Yaptın ?

omerfarukkoc link=topic=66593.msg755742#msg755742 date=1372628128' Alıntı:
Hayırlı Olsun Ayhan Abi, İyi Olmuş...

Yalnız Sormak İstediğim Bişey Var, Bu Traktör Otomatik Şanzıman mı Normal mi ? Süspansiyon Olduğunda Sıkıntı Yaratacak Şey Bu Olduğu İçin Merakımdan Soruyorum...

Bir de Kabinin Ön Takozlarını Ne Yaptın ?
ömer traktör otomatik değil,ancak vitesler hepsi bir arada olduğu için o kısımı körüklü yapmışlar .kabinin ön takozları kendi takozu sıkıntı yok.vites kolları şanzımanda bağlı sabit dürüyor kabine engel teşgil etmiyor

samsunbafra link=topic=66593.msg755773#msg755773 date=1372679366' Alıntı:
ömer traktör otomatik değil,ancak vitesler hepsi bir arada olduğu için o kısımı körüklü yapmışlar .kabinin ön takozları kendi takozu sıkıntı yok.vites kolları şanzımanda bağlı sabit dürüyor kabine engel teşgil etmiyor
Benim TL-A ' nın Vites Sistemi de Aynen Dediğin Gibi Abi... De Ben Kışın Bu Süspansiyonu Takmak İçin Çok Uğraştım Servisler Filan Hep Kabin Süspansiyonu Olduğunda Kabin Daha Fazla Sallanacağı İçin Sen Freni Ve Vitesleri Kullanmada Sıkıntı Yaşayabilirsin Demişlerdi Ben de Vazgeçmiştim...