sizce mc moccormick mak 100 mu yoksa zetor proixma 8441 mi

sizce mc moccormick mak 100 mu yoksa zetor proixma 8441 mi 2 sinide kullanan biri olarak düşüncelerinizi merak ettim 2012 modeller 2 side ona göre ama sallamayın konudan da çıkmayın biliyorsanız varsa bildiğiniz söyleyin lütfen konular çok sapıyoda

Ynt: sizce mc moccormick mak 100 mu yoksa zetor proixma 8441 mi

Mc cormick perkins motorçok olmalı. Zetor gibi onun da çok yorumu-meraklısı yok...

Birden fazla traktöre sahip olmak, binmek karşılaştırma için büyük fırsat. Çok net bilgiler çıkar ortaya...

Öncelikle şunu soralım;

İkisine de aynı ekipmanlar mı takılıyor?

pulluk kg agır geliyo zetora 1 ton bide mc özel tarla vitesi var onun çok farkı oluyo gene kapatıyorum arayı ama mc 11 km hızla gidiyo zetor 3 düz ideal 4 de biraz zorluyo bizde zorlamıyoruz pek rampa çok taşlı sert toprak

ztoradaki pulluk 850 kg mc deki 1000 tam zetor daha agır mc göre ama vites çok farkediyo onda vites fazla 48 vites var mc de ama hangisi daha hoşuna dersen zetor daha çok toparlıyo hemen motor mc geç toparlıyo ama toparladımıda bırakmıyo onu sevmiyorum işte birader babam biner ona daha çok ben zetor devamlı onda salla hemen toparlar bu sene samana da kattık onu çok az yakıyo yeterki mak yesin mc dane çekiminde kullandık yol vitesi var diye

8441 ağır seri mi, hızlı 40 km yapan serilerden mi? Traktör ağırlıkları ve fiyatları aydınlatıcı olur...

Toparlanma, bayılmama zetorun yüksek tork rezervi ve şanzımanı (belki cer sistemi de eklenebilir) ile ilgili, bir de parçalar arası uyumla, hepsi tek elden çıkmış... Zetor-90 ' la 15-20 ton yükle zırt-pırt vites küçültüp değiştirmeden çok rahat yol yapıyoruz, mübarek otomotik vites :)

Yanlış anlamadıysam MC 60 km Zetor 40 km (Mc üstün) bu arada yasal olarak 40 km sınırı var! 60 km tehlikeli değil mi?

Fiyat; Zetor 55 tl Mc 85 tl (zetor açık ara üstün)

Ağırlık olarak 4600-4400 demişsin ama zetor 3600 kg değil mi? (bizim 90 ' lık 3700 kg) Mc 4400 kg ise ağırlık olarak Mc avantajlı...

kardeş bizde landini powerfram 90 var (mc cormick 90 ın aynısı sadece reni farklı yani kırmız sevene kırmızı mavi sevene mavi) traktörü 2011 yılında aldık şuan 1000 saati devirdi.traktöre 5/13 pulluk koşuyoruz 85 litre ile taralanın durumuna göre 55-60 dönüm yer sürüyo seri 1 le banamısın demiyo çevrenizde bu traktörden anlayan servis varsa almanızı tavsi ederim gerçekten çok kaliteli traktör şu ana kadar sadece koltuk amartisörü bozuldu oda hemen halloldu.

yakalanırsan ceza yersin abi ama yakalanma olmadı hiç bu gune kadar zetor agır normaline göre orjinaline göre fiyat konusu o zetor bize tongadan şanş olarak geldi yani normal fiyatı oyle değil onun oda yanlış bilmiyorsam 80 geliyo galiba yakıtta 2 side çok az yakıyo mc pratik değil sadece o var landini den aynısı hemen hemen özelikleri filan çok benzerler onda da ayrı tarla için vites varmı onu bilmiyorum ama o vites ona çok şey katıyo

kesınlıkle Mc cormick kalıtesı tartısılmaz 90 beygırlık bahce tıpıne 98 bın para ıstıyorlar ama hakkınıda verıyor bence paranın motorun her yeri kalite kokuyor kullanıcılarının (bahce tıpı) tek sıkayetı bıraz yakıt bana kalırsa yakıtı da fazla yakmıyor cunku oncekı kullnıcları ufak motor 65 lık 55 lık motora bınıyorlardı sımdı 100 luk motora bınıyorlar cok yakıo dıolar ama 100 beygır oldugunu unutuyorlar sanırım

Ya kardeş sen şu arıcılık yapan tümosancı değil misin? karıştırdım mı? başak erkunt ..vs şaşırdım. Yoksa isim benzerliği mi.. görüntünü mü değiştin.

UÖZKAN.77 link=topic=67011.msg775827#msg775827 date=1379498830' Alıntı:
Nasıl gidiyor diyelim konu canlansın...

Bu arada Afyon ' da Cenk var, sana da ulaşmış galiba.. Zetor bayiliği düşünüyor, haberin var herhalde..
evet abi anlattım özelliklerini filan memnun kaldı ama burada önder bayi iyi satıyo ona verirlermi bu bölgeyi bilemem işler iyi ya şükür pulluklara başlıcaz mc o zaman belli olacak şimdiye kadar her işe zetor gitmişti

UÖZKAN.77 link=topic=67011.msg775827#msg775827 date=1379498830' Alıntı:
Nasıl gidiyor diyelim konu canlansın...

Bu arada Afyon ' da Cenk var, sana da ulaşmış galiba.. Zetor bayiliği düşünüyor, haberin var herhalde..

Akdeniz distribütör lüğü bırakmadı mı hala?

Önder akşehir havalisi.. Cenk afyonda...

Basri abi konu distirübütörlük değil il bayiliği, Akdeniz kağıt üzerinde 1 ocağı bekliyor bildiğim kadarıyla.. Sonrası Allah kerim...