Güncel Ayçiçek Fiyatları

• Beğen
Tepkiler: erkan479
Ben bu konuda birşey iddia edemem sadece şunu söyleyebilirim köyde tüccar topluyor ve ayni çekirdeği ilk ona götürdüm 44 yağ, birazda nem var dedi fiyat olarakta 1,75 verdi. Ardından okan denize götürdüm. 1,82 verdi.

Kim çalıyorsa ahirette illaki hesabi görülecektir. Benim satacağım 13 tonda edeceğim 750 lira zarar beni öldürmez de güldürmez de... Onlar düşünsün, çiftçiyi bu hale sokanlar, oyuncak edenler düşünsün.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

üzücü haber pazertesi geldi ham yağ ithalinde yüxde 10 vergi imdirimi geldi piyasada buna ani teki verdi fiyatlar 100 150 krs geri geldi uzunköprü ticaret borsasındda fiyatlar geri geldi 2 tlyi gecen çiçek çok az

Yakında satış yapan var mı fiyatlar pek değişmedi galiba benim beklentim doların yüksek olmasından dolayı yüksek yağ oranlıların 2.500e yaklaşması
Elimde şuan 15 ton ayçiçeği var nemi yüksek olduğu için kurutuyoruz, Konyada iki soyguncunun eline kaldık gönüllü gönülsüz 1200 veriyorlar oda nemi 8 olmak şartıyla

Geçen sene şubat başında verdik 42 yağ oranını 2 tl temize almıştılar böyle giderse geçen seneki fiyatı göremicez mazota zam tohuma demire gübreye herşeye zam ama buğdayı aynı fiyata verdik büyük ihtimal ayçiçeğinide aynı fiyata vericez

fiyatlar düstü dışarıdan getirilen ayçiçek küspesi dahil bütün ayçiçek ürünlrede ithal vergileri yüzde 10 15 arası düştü dün ben uzunköprü borsasında 46 yayağı 2010 yani 2 tlye verdim en yüksek benimki gitti

Peki ayçiçek desteğinden faydalanmak için ne zamana kadar satmalıyız? Faturalardaki süre belli bi zAmanı geçtikten sonra almıyorlar, seneye kalıyo diye biliyorum

yunus hocam önceki senelerde mart sonuna kadardı bu yıl bir değişiklik olur mu bilmem sonuçta erken satanların destekleri askıya cıktı bu yıl bu destek tarihlerinde değişiklik olabilir bence fiyatlar buralarda kalır 2tlye evden kesintisiz alan buldun mu sat

2 TL müthiş fiyat(Sulu taban arazideki muhtemel verime ve desteklemesine göre konuşuyorum).
15-20 gün internetten ders çalıştım,trakkulup a.ç sayfalarını hafızladım.Trakyalı arkadaşlarla görüştüm.Tohumu ayarladım.Herbisitlerini kararlaştırdım. Gübresini aldım depoladım.Sapsarı tarlamda fotoğraf hayalleri kurdum.
Ancak;Bir ben niyetlendim köyde, okuduğum yerler ve danıştığım herkes ''tek başına ekersen, en az yarısını kuşa yedirirsin '' diyor.Ve hayallerimi erteledim.Ama içimde kaldı.