Çiğ Süt Fiyatlarınız

Arkadaşlar süt hayvancılığı yapan yokmu aranızda? Yeme yılbaşından önce çuvalda 7 TL zam geldi ve yine zam konuşuluyor, süt piyasası karıştı fiyat yükseliyor ama forumda bahsi geçmedi veya ben görmedim.. Çanakkale bayramiç te 2,50 den alınıyor şuan süt. Çevreden de fiyatların yükseldiğine dair haberler geliyor. Sizlerde nasıl?

Arkadaşlar süt hayvancılığı yapan yokmu aranızda? Yeme yılbaşından önce çuvalda 7 TL zam geldi ve yine zam konuşuluyor, süt piyasası karıştı fiyat yükseliyor ama forumda bahsi geçmedi veya ben görmedim.. Çanakkale bayramiç te 2,50 den alınıyor şuan süt. Çevreden de fiyatların yükseldiğine dair haberler geliyor. Sizlerde nasıl?
Facebook daki grupda da bir hareketlilik başladı 2.50 fıyatlara söylenmeye başladı 2.30 açıklanmıştı bende forma yazıyım diye düşünmüştüm ekonomi her bir tarafdan alarm vermeye başladı ucuzladı dana para etmedi millet inek kestirdi süt kalmayınca da para etti

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Herkez. 2 tl nin üstünden bahsediyor. Ben. Bolu mengengenin kırsal kesimindeyim sütçü gelmeye bile eriniyo buda yetmezmiş gibi 1,78 den süt alıyo. Bırda bi çiflik bari bişey olmadığı için Köylüden topluyo Süt fiyatı 2 liranın üstü burası hayal gibi

Herkez. 2 tl nin üstünden bahsediyor. Ben. Bolu mengengenin kırsal kesimindeyim sütçü gelmeye bile eriniyo buda yetmezmiş gibi 1,78 den süt alıyo. Bırda bi çiflik bari bişey olmadığı için Köylüden topluyo Süt fiyatı 2 liranın üstü burası hayal gibi
O fiyatlara nasıl çıkıyorsunuz işin içinden? Soğuk süt mü bu? Zarar ediyordur o fiyata

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Kooperatif kurup sütü kendiniz toplayın. Valilik veya belediyeden de süt soğutma tankı isteyip soğuk süt satın. O zaman süt toplu ve soğuk olacağı için 2₺ üstüne çıkabilirsiniz.