SAME TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: SAME TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

birader newholland da agırlık dolu 1 tekerlerde su var 2 hoplamasının sebebi sudur butun traktorlere koysan hepsi zıplar 3 olarak soforlere bakar newhollandla bende bagladım neden cekemıor cunku we agırlıkları motor guclerı aynı tekerlerde su yokken ben nh ye asfaltı kazıttırıorum bende fruttetoII 70 same war

99dan 2008 e kadar same grubunun traktörlerini kullanıyorum bence dünyanın en tel maşa traktörleri şanzumanını onyedi sefer söktürdüm görmediğim yeri kalmadı heryeri söküldü.

raşit link=topic=775.msg211651#msg211651 date=1252092321' Alıntı:
99dan 2008 e kadar same grubunun traktörlerini kullanıyorum bence dünyanın en tel maşa traktörleri şanzumanını onyedi sefer söktürdüm görmediğim yeri kalmadı heryeri söküldü.
şansın yokmuş yaww...

nforcer link=topic=775.msg211668#msg211668 date=1252095859' Alıntı:
şansın yokmuş yaww...
raşit link=topic=775.msg211651#msg211651 date=1252092321' Alıntı:
yapmaya çok atıyosun gibi geldi bana çünkü sen 9-10 yaşlarındaymışsın ozamanlar 17 seferi nasıl saydın anlamadım 7 senedir kullanıyor amca oğlu .hersne 1000 dönüm çeltik ekiyorlar ,debriyaj yaptırdı sadece

yaw bos verın en ıyı traktör herkezın elınde olan tarktordur ama bu same olmasın cok dıkkat edın bızım burada herkes sahsuvaroglunu mahkemeye verdı arkadasımda var her an arıza caldur culdur sesı var almayın avrupanın en kötü motoru ıspatlarım

kamilby link=topic=775.msg236517#msg236517 date=1261429914' Alıntı:
yaw bos verın en ıyı traktör herkezın elınde olan tarktordur ama bu same olmasın cok dıkkat edın bızım burada herkes sahsuvaroglunu mahkemeye verdı arkadasımda var her an arıza caldur culdur sesı var almayın avrupanın en kötü motoru ıspatlarım
kamilby le aynı köydeniz daha önce bende yazmılştım sameyle ilgili şu anda garajımda 104 silver var akrabamın benim garaja koydu 20 milyar tazminat aldı kazandı yag yakar vites gecmez debriyaj dersen başa bela cıyır cıyır öter amcamda almıştı oda aynısı şehir motoru tam yükte kullanmak imkansız yarı yolda kor insanı ya bizim işer cok agır bence italyanların oyununa geldik

bendede vardı 100.4 tam bir facia. dagılmadık yeri kalmadı. yağ yakar arkayı dagıtır önü dagıtır, debriyaj balatası frenler hepsi dandik.elektrik tesisatı desen bozulmadık yeri kalmadı. en sonunda sattım kurtuldum

motorları kullanmasını bilmiyorsunuz ben 1977 den beri same kullanıyorum bende 1977 model same falcon 50 birde same argon 70 var 1500 dönüm yer ekiyorum falcona 1 defa motor yaptırdım argon 2006 model daha hiç bir yerini elletmedim hangi motor olursa olsun motoru iyi kullanacan ozaman motorda sana bakar arkadaşlar same süper motor bana diğer markaları bedava verseler dönüp bakmam okadarrrrrrrr

1006 link=topic=775.msg377044#msg377044 date=1302460458' Alıntı:
sameler şu sağlamlık işinide halletseler çok güzel motor bizim köye ufak zağar bişey geliyo yenilerden tam bi canavar yaw..
saglamlık konusundada yanılıosun.ole dıosan deutzda saglamdegıl ozaman.same deutzu satın aldı ve bunyesıne kattı artık deutz ıtalyan oldu.ayrıca 2006dan berı same kullanıcısıyım.iyiki bu motoru almısım.herkesın dedıgı gıbı arkayı dagıtıo,vıtesler gecmıyoda degıl tıkır tıkır işliyo.ayrıca mazotta rakıpsız.1000 dekar yer işliyorum tek basına butun işlerı goruyor.75lık same.hemde zor kasullarda.same dunyada 3 motor uretıcısınden bırıdır.bu arada deutz ve same aynı traktor sadece renk degısıklıgı var
*098*-

arapörenli link=topic=775.msg377157#msg377157 date=1302466786' Alıntı:
saglamlık konusundada yanılıosun.ole dıosan deutzda saglamdegıl ozaman.same deutzu satın aldı ve bunyesıne kattı artık deutz ıtalyan oldu.ayrıca 2006dan berı same kullanıcısıyım.iyiki bu motoru almısım.herkesın dedıgı gıbı arkayı dagıtıo,vıtesler gecmıyoda degıl tıkır tıkır işliyo.ayrıca mazotta rakıpsız.1000 dekar yer işliyorum tek basına butun işlerı goruyor.75lık same.hemde zor kasullarda.same dunyada 3 motor uretıcısınden bırıdır.bu arada deutz ve same aynı traktor sadece renk degısıklıgı var
*098*-
sen yanlış anlamışsın beni ben hani millet zart zırt diyoya ondan dedim kullanmadığım için.. zaten same deutz fahr bi grup benim sameye bi lafım olmaz zaten...same hakkında hiç bi zaman kötü bişey dememişimdir..arkadaşların dedikleri için dedim kullanmadığım içinde öyle yazdım..

biz same traktör almak istiyoruz 80 beygir ve 110 beygirlik acaba bu traktörü kullnana arkadaşları bu konuda fikirleri ne acaba yardımcı olursanız sevinirm . biz şuan elimizde dt95 new holland var birda 80-66 fiyat var .dt 95 new holland hiç memnun değiliz . buyüzde değiştirp same düşünyoruz da bilgiverirsrniz sevinirm 05062503001

barbaros link=topic=775.msg766024#msg766024 date=1376389723' Alıntı:
biz same traktör almak istiyoruz 80 beygir ve 110 beygirlik acaba bu traktörü kullnana arkadaşları bu konuda fikirleri ne acaba yardımcı olursanız sevinirm . biz şuan elimizde dt95 new holland var birda 80-66 fiyat var .dt 95 new holland hiç memnun değiliz . buyüzde değiştirp same düşünyoruz da bilgiverirsrniz sevinirm 05062503001
valla ben 2006dan berı same kullanıcısıyım motor 6000 saatte daha balata degıstırmedım gerısını sen düşün.bendede sen gibi td 95 vardı 2 yılda sattık çünkü mazotuna yetişemedık sanzuman zayıf.same alırsan keyfıne bakarsın