Sürüye kurt saldırısı

Ynt: Sürüye kurt saldırısı

koparanlı 80.4 servet link=topic=68694.msg783552#msg783552 date=1381310386' Alıntı:
Bendede yaşına girmemiş akbaş war adamc degil ama köpek gördümü zinciri kopariyor yaşna göre iri zatn kışın köye nadir gittgmz için birine vermeyi düşnyoz.d
tek olmaz çift büyüyecek
tek olmasaydı ben alırdım :D

mehan01 link=topic=68694.msg783555#msg783555 date=1381310665' Alıntı:
:) Köpeğin anlattığına göre kaliteliymiş abi ama bide şu var köpeklere karşı saldırgan olan köpek kurdu görünce tuhaflaşıyor. Geçende televizyonda izledim kurt postunu samanla doldurdular köpekleri teker teker getirdiler kimi tabanları yağlayıp kaçtı :) kimi uzun uzun baktı gitti kimide kurdu görür görmez boynuna atladı. Söylediğin ata sözü çok doğru anasına bak kızını al :)

köpek övmeyi sevmem kardeşim koyunlarla gitsin gelsin bize yeter zaten çobanımız cephenlik götürüyor maksat koyunlara bir hayvan yaklaşınce ürüsün yeter ama bu köpek öyle değil...
bu köpeği 2011 yılında kangaldan getirdik milletin gözü üstünde kaldı zaten hiç böylesi beyaz bir köpek köye gelmemişti daha önce alışkın olduğumuz kangal kırması kırmızı köpeklerdi hep...

bu köpek 2011 kışında muhtar servis çekerken yolda kurdu tabancayla vurmuş o bizim komşuların üç köpeği var onları denemek için kurdu erinemiş getirmişler köye sonra o köpekleri tek tek denemişler hiç bir gitmemiş sonra üçünü aynı anda göndermişler bir tanesi biraz yaklaşmış yine gitmemişler bende o esnada anamla telden konuşuyodum komşu arkadaş geldi anam dedi köpeği istiyorlar dedim verin neyse babamda gitti bende dedim sonucu bana bildirin babam köpeği zincirle kötürmüş göstermişler babamı karda sürüklemiş zinciri bıraktırmış zor bela sonra direk gitmiş kurda çökmüş biraz silkelemiş bakmış kıpırdamıyor bırakmış öldü diye ama zaten ölü kurttu ...

yani kurt postuna çöken köpek kurda da çöker her köpek tilki ile boğuşmaz ama bizimki tilkileri evlere girip öldürüyo o ayrı bir olay zaten gül gül öldüm zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s oooooof of aha efe ah ne yaptın öyle zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s

şerefli1 link=topic=68694.msg783561#msg783561 date=1381311678' Alıntı:
köpek övmeyi sevmem kardeşim koyunlarla gitsin gelsin bize yeter zaten çobanımız cephenlik götürüyor maksat koyunlara bir hayvan yaklaşınce ürüsün yeter ama bu köpek öyle değil...
bu köpeği 2011 yılında kangaldan getirdik milletin gözü üstünde kaldı zaten hiç böylesi beyaz bir köpek köye gelmemişti daha önce alışkın olduğumuz kangal kırması kırmızı köpeklerdi hep...

bu köpek 2011 kışında muhtar servis çekerken yolda kurdu tabancayla vurmuş o bizim komşuların üç köpeği var onları denemek için kurdu erinemiş getirmişler köye sonra o köpekleri tek tek denemişler hiç bir gitmemiş sonra üçünü aynı anda göndermişler bir tanesi biraz yaklaşmış yine gitmemişler bende o esnada anamla telden konuşuyodum komşu arkadaş geldi anam dedi köpeği istiyorlar dedim verin neyse babamda gitti bende dedim sonucu bana bildirin babam köpeği zincirle kötürmüş göstermişler babamı karda sürüklemiş zinciri bıraktırmış zor bela sonra direk gitmiş kurda çökmüş biraz silkelemiş bakmış kıpırdamıyor bırakmış öldü diye ama zaten ölü kurttu ...

yani kurt postuna çöken köpek kurda da çöker her köpek tilki ile boğuşmaz ama bizimki tilkileri evlere girip öldürüyo o ayrı bir olay zaten gül gül öldüm zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s oooooof of aha efe ah ne yaptın öyle zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s
Maşallah sizin köpek evlere de servis yapıyormuş :D Yakışır aslan parçasına :)

mehan01 link=topic=68694.msg783566#msg783566 date=1381312646' Alıntı:
Maşallah sizin köpek evlere de servis yapıyormuş :D Yakışır aslan parçasına :)
sorma kardeş yav telde bayılacaktım az daha komşu köyde akrabaların evine sokmuş tilkiyi teyze zavallı kendini dışarı zor atmış tilkiyle köpek eve girer girmez zuha-*-s zuha-*-s evin içinde parçalamış tilkiyi zuha-*-s zuha-*-s

:) :) Teyzeme yazık olmuş bir süre kendine gelememiştir garibim. Tilkide eve girince paçayı yırtarım demiş herhalde ama evdeki hesap çarşıya uymamış :) :) Senin köpekte tam azmanmış be abi :) :)

mehan01 link=topic=68694.msg783571#msg783571 date=1381315090' Alıntı:
:) :) Teyzeme yazık olmuş bir süre kendine gelememiştir garibim. Tilkide eve girince paçayı yırtarım demiş herhalde ama evdeki hesap çarşıya uymamış :) :) Senin köpekte tam azmanmış be abi :) :)
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

aynen çok fena akşama kadar işi gücü dağda tilki kovalamak zaten kurt yok olsa onuda ......... zuha-*-s varda yok ;D

şerefli1 link=topic=68694.msg783579#msg783579 date=1381318561' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

aynen çok fena akşama kadar işi gücü dağda tilki kovalamak zaten kurt yok olsa onuda ......... zuha-*-s varda yok ;D
:D :D Sizin köye gelinmez abi o azman bizi de parçalar. :D

bizm köpekler de hep ovada tilki kovalar eve pek uramazlar :D
birazda köpek eve düşkün olacak zaten biri geldi biri yok ötekide gitti bida gelmedi heralde yaralardan öldü ikiside :(
acil bir çift enik lazımm :)

Köpek eve ve malına bağlı olacak , uçkuruna düşkün olup , yalığa gidip eve gelmemezlik etmeyecek. Böyle hayvanlarımızda oldu. :)

koparanlı 80.4 servet link=topic=68694.msg783552#msg783552 date=1381310386' Alıntı:
Bendede yaşına girmemiş akbaş war adamc degil ama köpek gördümü zinciri kopariyor yaşna göre iri zatn kışın köye nadir gittgmz için birine vermeyi düşnyoz.d
Hah güzel kardeşim bende böle bir akbaş arıyordum ok-*-s .Lisede okuyan yeğenime hediye etmek için.

Selamın aleyküm arkadaşlar. Eski bi konuyu hortlatıyorum ama yeni konu açıp kalabalık etmeyeyim dedim. Bi tarlayı telle çevirip içine buza ve düveleri salcam. Bölgede az çok kurt oluyo. Benim tel 1.5 metre. Bu telin altından veya üstünden kurt geçebilirmi

buzaları oraya bırakıp gidecekmisin. öyle yapacaksan kurttan daha tehlikeli durumlar var bir bakarsın bir şey kalmaz. teli bile götürürler.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60