En SIRADIŞI Traktörler :)

Ynt: En SIRADIŞI Traktörler :)

Evet sağolun... zaten mini Başaklarda orjinal kabin yok... 'kabin atma' desek daha iyiydi :)

JD-eski demir paletliler yola gelmez ama şimdiki lastik paletliler tekerli motorlar kadar seri ve yola uygun...

MB-dediğiniz gibi kendi başlıbaşına bi konu, kullanma fırsatım olmadı burda orman şefliğinde bikaç vardı... içini-dışını yakından bikaç kere inceleme oldu... hatta birinde ön kepçe vardı içerden kepçeyi-kovayı görüş açısı KÜT burun yüzünden ÇOK zayıftı... hatta herhalde bu yüzden park eden operatör yerdeki asfaltı farketmeden epey kazımıştı... yanlış olmasın 60 km hız var JCB-Fendt ' in bazı serileri kadar hızlı nerdeyse... ülkemizde hep eski kasa ve tamamına yakını ormanın elinde... tek tük tomruk işi yapanlarda ve büyük çiftliklarde var...

UÖZKAN.77 link=topic=69180.msg793766#msg793766 date=1384288524' Alıntı:
Kayseriye selam :)

Buda asrın son icadı batmayan motor :)

Basit-pratik-etkili şeylere bayılırım eskiden beri... bi de Tatra kamyonda ÇOK orjinal bi fabrikasyon sistem vardı daha bulamadım atacam...

Traktör çamurdan nasıl çıkar izleyin
tatranın, videosunu bulmuşsunuz, tşkkrlr.
yıllar önce, yaylada bu şekilde 35 ' liği çamurdan çıkarmışlardı. şimdi onu hatırladım...

Aslında en etkili yöntem en basit yöntemdir :)

Bugün ilk defa ök kepçeyle gübre yaydık... 20 dekar tarlada 25-30 römork gübre yığını vardı 15 dk içinde dümdüz oldular... seri 1 ile kovayı tatlı meyilli yapıp dayndık gittik sonuç ÇOK hoş oldu :)

Aslında şu karı ikiye ayıran aparattan alıp onu taksak tam yayar, bu gidişle gübre römorkundan vazgeççez...

40056609.jpg

Buda benden olsun

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
Yanmar Traktörler için satışlar başlamış arkadaşlar Otomotik vitesi olan son derece seri ve az yakan bir traktör olduğu söyleniyor. Ayrıca manevra yeteneğide çok çok iyiymiş. Bağlarda yandaki sıraya tek seferde giriş yapabiliyormuş.