DEUTZ-FAHR TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

: DEUTZ-FAHR TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

konfor ve işgücünün birleşimi desek yalan olmaz ama bir o kadar da elektrik arıza ve piyayası olmamasını da eklemek lazım türkiyedeki en konforlu motor olduğu kesin ama işte bence eksileri artıları tartışılmalı

konfor ve işgücünün birleşimi desek yalan olmaz ama bir o kadar da elektrik arıza ve piyayası olmamasını da eklemek lazım türkiyedeki en konforlu motor olduğu kesin ama işte bence eksileri artıları tartışılmalı
ewet ozellıkle agrotok k100 tam kulanıccak traktor sahsuvaroglu pasıf bı fırma deıl yakında bu deutzlarda baya bı tutulacaga benzıo ama ıste bıde lombarjıhını ler gıbı olursa o kotu olur bunu aldımı mezara kadar baska yolu yok gıbı

deutz traktörleri dizelde 4 valv teknolojisine geçmesine gerek var diye düşünüyorum...

Ynt: DEUTZ-FAHR TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

arkadaşlar traktör ler konusunda bilgi sahibi değilim . ama fahr biçer bağlar uzmanlık alanım kısmet olursa en kısa zamanda siteye yükliyeğim bazı değer li arkadaşlarımız bahsetti ğim makinayı bilmiyebilir ler hepinize kuçak dolusu selam larımı iletiyorum kalın sağlıcakla manisa lı efsane biçerci mustafa anlş-*s .............

bizim köye tanıtım için 82 bg 4x4 deuzt getirdiler benim de 75-80 4x4 traktörüm var benim pulluk 6 lı 14 numara aynı pulluğu deuzt taktık çekemedi ve arka kuyruk milinden yağ akmaya başladı ben tavsiye atmem alacaksan tümo 1 steyr 2

aliii link=topic=788.msg137601#msg137601 date=1232296268' Alıntı:
bizim köye tanıtım için 82 bg 4x4 deuzt getirdiler benim de 75-80 4x4 traktörüm var benim pulluk 6 lı 14 numara aynı pulluğu deuzt taktık çekemedi ve arka kuyruk milinden yağ akmaya başladı ben tavsiye atmem alacaksan tümo 1 steyr 2
75-80 6lı çekiyo,82 hplik motor çekemiyor.İlginç.Modelini de belirtirmisin deutzun.