VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Kırmızı candır .....valtracı 20170610_191837.jpg

Neden ki yakıt çok ama motor sıkıntı açmaz diyolar şanzıman ithal değil mi yoksa hattatla aynı mı
Yakıtı yakması gereken ne ise onu yakıyor motorda problem olacağını sanmıyorum bakımını düzgün yaptığın sürece
Şanzıman 2006 ve öncesinde gelenlerle aynı bütün şanzıman dedikleri 2007 ve sonrası aynı fakat türk yapımı ve montaj valtranın üretimini hattat alınca şanzımanı alıp Perkins motorla hattat yaptı hatat daha önce Universal hema bunlar dı

Yakıtı yakması gereken ne ise onu yakıyor motorda problem olacağını sanmıyorum bakımını düzgün yaptığın sürece
Şanzıman 2006 ve öncesinde gelenlerle aynı bütün şanzıman dedikleri 2007 ve sonrası aynı fakat türk yapımı ve montaj valtranın üretimini hattat alınca şanzımanı alıp Perkins motorla hattat yaptı hatat daha önce Universal hema bunlar dı
Baskan bu benim elime bir yerden gecti bu suyu kac metreden kuyudan bir bak nasilIMG_20180605_155326.jpgIMG_20180605_155314.jpgIMG_20180605_155246.jpg

Baskan bu benim elime bir yerden gecti bu suyu kac metreden kuyudan bir bak nasilEkli dosyayı görüntüle 28175Ekli dosyayı görüntüle 28176Ekli dosyayı görüntüle 28177
Başkan bu dalgıç değil emiş borusu en fazla 6 m diyor belki 8 m dende çeker ama verimli olmaz belkide çekmez basınç düşer 21 metre de yukarı basıyor yani yanılmıyorsam saate 10 ton su çeker 1lik boru kullanılacak zaten bunda
Kuyu işine küçük dalgıçlar var onlar daha verimli olur bunlar yüzey su pompaları

Kendi gelen baskan bunun ucuna sadece boruyu takip atiyoruz kuyuya degilmi benim 3 tonluk tanker var hemen doldurur degilmi birde hadi boruya su gelmedi kendine zarar verir mi hic ise gitmiyorsun galiba hep evdesin
Yok şuan pancar capaliyorum traktöre başkası geçti ben moladayim internet ekonomide zor çekiyor dağda
Su gelmez ise pompa yana bilir emiş hortumu nun klepesini neyini iyi bağla kelepçele sıvı conta çek hafif kacirmasin suyu yoksa çekmez zaman ayarlı pirize baglarsan dikkat et

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
  • Beğen
Tepkiler: ziyaretci32