VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Ynt: VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

valtra iyi traktör ama diğer ithal traqktörler gibi parça sorunu var benim favori traktörlerim nh mf tümosan ve başak

okkangal link=topic=791.msg67548#msg67548 date=1219301804' Alıntı:
anketler bölümünde a75 ve muadili mf hakkında bir anketmi açsam ...

bence iyi olur
ama Valtra A serisi ile Massey Ferguson 4400 serisini karşılaştırma iki seride birbirinin kopyası tek fark renk

Massey Ferguson 4400 serisi :

- MF 4435 : 74 ch/54,5 kW ISO - Moteur 3 cylindres Sisu 33DT - Relevage 2.900* kg.

- MF 4445 : 88 ch/64,8 kW ISO - Moteur 4 cylindres Sisu 44DT - Relevage 3.400 kg.

- MF 4455 : 98 ch/72,1 kW ISO - Moteur 4 cylindres Sisu 44DT - Relevage 3.400 kg.

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85

Valtra Hakkında Pek bişey demicem bizim köyde bir tane vardı ama artık yok...goble çekerken motor kitledi... traktör daha 3 aylık filandı....3. ayda böle bir sorunla karşılaşınca insanın güveni kayboluyor...

xq288 link=topic=791.msg84195#msg84195 date=1223826057' Alıntı:
Valtra Hakkında Pek bişey demicem bizim köyde bir tane vardı ama artık yok...goble çekerken motor kitledi... traktör daha 3 aylık filandı....3. ayda böle bir sorunla karşılaşınca insanın güveni kayboluyor...
çok kötü bi durum!

• Beğen

arkadaşlar valtra 100 serisi yani 700-800-900 serisi hakkında tekinik, peformans, sağlamlık ve dayanıklılık ile ilgili bilgi alabilrmiyim acaba kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum.... özellikle 900 lük hakkında.... teşekkür ederim.

arkadasım traktörler süper çok sağlam 4 seneden beri kullanıyorum tık yok silaj ve saman makinasında bende 800 var tas gibi motor vallahi herkese tavsiye ederim ß

*

arkadaslar goble cekerken dagalan iş yalan oda iş mi goble cekmek ben a 85 ile lazer cekıyorum arıza yapacak olsa oarada yapar bunlar bos işler tumosancılar ne yasın oozaman
:D

arkadaslar valtra öyle böyle tamam başka onun gibi motor hangisi var bana birtane örnek verın ya bular boş işler herkes işine baksın kötüleyenlerde bizde yok diye kızkan masın herkes onun gibi kaliteli motor kullanamaz biz bir sey biliyoruz konusuruz.

MERHABA ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜM KADARYLA VALTRAYI SEVEN YOK BURDA ŞUNU DİYEYİM BİR VALTRANIN MOTORU HARİÇ DİĞERLERİ HEPSİ BURDA YAPILIYOR SADECE MOTOR FİLYANDADAN GELİYOR BU BİR BİR İKİNCİSİDE BEN VALTRA HATTAT FERRARİ KONYA AKŞEHİR BÖLGE BAYİSİYİM DENEMEYİ KENDİM YAPTIM FABRİKANIN DENEME MOTORLARI GELDİ BUGUN 19,11,2008 TARİHİNDE TRAKTÖRLERİMİZ GELDİ TIRI KULLANAN ŞÖFÖRÜMÜZ YANLIŞ YOLA SAPINCA TTIR CAMURLU TARLADA KALDI ARAÇ BULAMADIK BELEDİYEDEN AMA VALTRA A85 İN BENDE ÇEKECEĞİNİ SANMIYORDUM AMA AFEDERSİNİZ AMA ÖKÜZ GİBİ 26 TON AĞIRLIĞINDAKİ TIRI ÇEKTİ ELİMDE VİDEO VAR YANİ VALTRAYI KÜÇÜNSEMEYİN ARKADAŞLAR SİZİN MOTOR DEDİĞİNİZ NEW HOLLAND MASSEY LANDİNİ DANDİNİ DENEN DİĞER MOTORLARLA BİREBR TUTMAYIN BU MOTORU VOLVO ÜRETİYOR SATEN BAŞKA SÖZE GEREK YOK HAA KÖTÜ DİYENLEREDE İŞLERİNE GELMİYOR O ARKADAŞLARMIZIN ALAN MEMNUN ALAMIYANDA KÖTÜLÜYOR İİİ AKŞAMALR Y

SELAM ARKADAŞLAR. BEN KONYADAN AHMET. 2006 MDEL A95 KULLANIYORUM AMA BİR TÜRLÜ ELEKTRONİK ARIZAYLA BAŞ EDEMEDİM. İKİ DEFA KONTROL PANELİ, GÖSTERGELER DEĞİŞTİ, MOTOR FENA DEĞİL AMA ÇEKİŞ ZAYIF GİBİ GELİYOR. 5 Lİ 14' PULLUK KULLANIYORUM 3.VİTESİ BAZEN KULLANAMIYORUM BİLE. VE NE YAZIK Kİ ADAMAKILLI BİR SERVİS HİZMETİ ALAMIYORUZ.

• Beğen
Tepkiler: Bulent66

bölümdeki yazılara baktım ve insanların çok önyargılı olduğunu anladım...valtra v.s. kullanan insanlara nh veya mf ye bişi söledi mi yanlış ama valtra kullanmayanların valtra hakkındaki düşüncelere doğru....yapmayın arkadaşlar valtra piyasaya gireli ne kadar oldu ki...we diğer kıyasladığınız traktörler kaç yıldır bu piyasada..tabii kide ikinci eli düşük olacak...haa şunada katılıyorum valtraların a serileri , avrupa n we t serilerine göre kalitesiz olabilir ama diğer markadaki emsallerine göre çokta güzel iş yapıyor...

ben konya göçü köyünden mehmet apa bende bir tane yeşil valtra a 85 var traktörümden çok memnunum şimdiya kadar tümosan ferguson erkunt same new holland kullandım elektronik hidrolik sistemine hiç biri uymaz kabin sistemi biraz dar ama güzel sadece servisin ustalarının c kalite olmalarından şikayetciyim

meraba arkadaslar aranizda valtra kullanan var kullanmayan var bende 6550 serisi var motora lafim yokk aslinda bir traktör degil bu bi tür yaratik inaninn ama bir ariza yaptii servisi burnumdan getirdi sagolsunn ama azıma geleni dedim hemen geldiler:) valtra muhtesem emin olun almak isteyen alsin...

• Beğen