CASE-İH TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: CASE-İH TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

atacankocer23 link=topic=796.msg31105#msg31105 date=1209654785' Alıntı:
new hollandın aynısı sanki farklıymış diye satmaya çalışıyorlar

atacan case ile new hollandın traktörlerini yan yana koyupta incelersen aralarında baya fark war

casenin JX VE JX-U serisi hariç diğer bütün modellerini joistik üzerinden yönlendiriyorsun

case ve new hollandın birbirine benzer tek modelleri nh t7500 (tvt) ve case-ih cvx serisidir

ewet jx ile td serileri bir birlerine benziyorlar ama gerçekten farklılar.. çekiş olsun yakıt olsun farklılar ....sadece bu seriler aynı ama diğerlerini new holland ile kıyaslamayın bence .. çünkü new hollandan daha ii ler ..

xq288 link=topic=796.msg36972#msg36972 date=1211310375' Alıntı:
ewet jx ile td serileri bir birlerine benziyorlar ama gerçekten farklılar.. çekiş olsun yakıt olsun farklılar ....sadece bu seriler aynı ama diğerlerini new holland ile kıyaslamayın bence .. çünkü new hollandan daha ii ler ..
JX serisini inceledim . yorum yapmasam.....

CASE-İH JX serisinin parçalarının %70 ' i yurt dışından geliyor çelik pistonlu ayrıca ekbi yakıt pompası koymuşlar tıkanmayı önlemek için
JX serisi tamamen avrupa standartlarına göre yapılmış özellikle JX 70 69 hp güçünde turbolu ama lastikleri 60 hp lik bi traktörün lastikleri takılı 4 lastiğide radial 20 ileri 12 geri vites sayısı

case ih dünyanın en lüks traktörüdür. bazı arkadaşlar nedense beğenmiyorlar eğer elinize geçsin bakalım ne yapıyorsunuz. bana göre avrupa traktörlerin hepsi çok iyi. avrupa bizden 100 sene ilerde. amerikada avrupadan 50 sene ilerde.

case-ıh-ler güzel traktör kullananlar çok memnun yakıtından ve çekişinden birde çok manyak bi sesi var jx 90 ların bizim arkadaşda var 5li 13lü takıyor gayet güzel çekiyor en güzel yanıda fiyatlarının uygun olması ve parça sıkıntısı olmaması

Arkadaşlar case jxu 85 hakkında bilgisi olan varmı bana biraz bilgi verebilirlermi çekişi yakıtı nasıl dün sivasta inceledim yeni bayisi açılmış ama yinede kullanan arkadaşlarda bilgi gelirse sevinirim

ARKADAŞLAR CASE ' LERDE PERFORMANS SÜPER GAZ YİYOR,BAYILMA YOK ARTI AĞIR,ÇAPLI VE SAĞLAM.KİMİ TÜRKİEYDE ÜRETİLİYOR KİMİ İTHAL.BENCE DENEMDEN KARAR VERMEYİN KESİNLİKLE.

kayamanisa link=topic=796.msg407407#msg407407 date=1306407213' Alıntı:
ARKADAŞLAR CASE ' LERDE PERFORMANS SÜPER GAZ YİYOR,BAYILMA YOK ARTI AĞIR,ÇAPLI VE SAĞLAM.KİMİ TÜRKİEYDE ÜRETİLİYOR KİMİ İTHAL.BENCE DENEMDEN KARAR VERMEYİN KESİNLİKLE.
1 yorumundada case iyi deme 11 tane msjn var hepsi caseyi övmekle geçiyr..
bayimsn ne bu reklm uyy-*s

katılıyorum sana kardeş... bencede aynen söyledigin gibi

jxu 95 ile t5050 arasındaki farkı biri söylesin allah aşkına yapmayın yaa çok fark var ve çok üstün dediğiniz şey nedir ya ben göremiyorum yada motordan anlamıyorum siz yazarsanız sevinirim... jx ve td aynı gibi diğerlerinde case üstün dediğiniz şey???? tip farkı war ama şekil kişiye göre değişir üstünlükle bi alaka kurmayalım... ona göre yorumlarınızı bekliyorum........
xq288 link=topic=796.msg36972#msg36972 date=1211310375' Alıntı:

BASAYEV link=topic=796.msg307046#msg307046 date=1289324295' Alıntı:
AGA BENİM BİLDİĞİM BU MOTORLARDA TORK REZERVİ VAR AMA TDD DE BU OLAY YOK DİYE BİLİYORUM
tork rezervi bi motorda olup diğer motorda olmayan bişey değildir. her motorda vardır büyük küçük ayırdım etmez.. motor güç- performans dağılımıyla biraz alakalı sanıyorsam...... ama tam olarak açık net bilgim yok. yanlış bilgilendirme yapmış olmayayım.

td65d vardı elimde yanına 3 ay oluyo caseih jx 70 lik aldım aynı nadasa bırlıkte soktum case nadasta bırazdaha iyigibi geldı bana tabı daha başka işede sokmadım ilerde göreceğiz iyimi kötümü yalnız servisine diyecek yok telefon açınca dedıklerı saatte geliyolar onlar geldıkten sonrada fabrikadan arıyolar servıs istenılen hizmeti yaptımı dıye hızmetlerı güzel adamların

aydın68 link=topic=796.msg449837#msg449837 date=1317577215' Alıntı:
td65d vardı elimde yanına 3 ay oluyo caseih jx 70 lik aldım aynı nadasa bırlıkte soktum case nadasta bırazdaha iyigibi geldı bana tabı daha başka işede sokmadım ilerde göreceğiz iyimi kötümü yalnız servisine diyecek yok telefon açınca dedıklerı saatte geliyolar onlar geldıkten sonrada fabrikadan arıyolar servıs istenılen hizmeti yaptımı dıye hızmetlerı güzel adamların

abi çizeli tak 2. vitesle sonuna kadar batır gerçek sonuç ortaya çıkar diye düşünüyorum :D