CASE-İH TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

: CASE-İH TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

bence case ler süper gerek tipi olsun gerek konforu olsun
tdd serisine benzer bi serisi war jx serisi
jx serisinin motoru td lere göre daha teşkilatlı
ayrıca isteğe göre 12 ileri 12 geri yada 20 ileri 12 geri vites seçeneği war

[tt][glow=red,2,300]Hiç sürmek,kullanmak nasip olmadı ama güzel görünüyorlar...[/glow][/tt]

bence case guzele benzıo ama pıyasa tutarmı orası supelı
motrda ben pek bı fark goremedım acıkcası adm hava fılıtesıne kadar aynı seyı kullanmıs tek fark sanzımanda bıde kaportada

Reklamdaki tip güzel ama Bazı tipleri hoşuma gitmiyor.Kabin içi ve arkasına taktıkları aletler çok hoşuma gidiyor. cidd*-*-*

oziiron link=topic=796.msg5510#msg5510 date=1201035885' Alıntı:
new holland ların aynısı td serisinin kopyası herşey aynı biraz degişiklik yapmışlar okadar
iç-*-*
JX SERİSİ TDD SERİSİNE BENZİYOR AMA JX SERİSİNİN MOTORU ÇOK FARKLI BİLDİĞİM KADARIYLA DIŞARDAN GELİYOR MOTORU

CASELER BAYILMA OLAYINI TAMAMEN ORTADAN KALDIRMIŞ
MİSAL HERK YAPARKEN YER YER MOTOR TIKANIR VE VİTES DÜŞÜRMEK GEREKİR CASELERDE İSE ZORLANMA ANINDA MOTORA YEDE YAKIT POMPALANIYOR WAR BAYILMA ORTADAN KALKMIŞ OUYOR
AYRICA DİĞER MATORLARDAN FARKLI LARAK (SAMELER HARİÇ) ÖN TEKERLERİN HAREKETİNİ SAGLAYAN MİLE DİSK FREN KOYMUŞLAR

Bana Casenin dışı güzel geliyor. Ama içi hiç hoşuma gitmedi. Çok kütük bir dizaynı var. Amerika malı olduğu belli.... İç dizaynı belki kaliteli olabilir. Ama tasarım olarak benim hiç hoşuma gitmedi. Geçen sene fuarda tüm serilerine baktım. Hepsinin içi biraz kütüksü... Daha ergonomik ve şık olabilirdi bence....Misal Fendt, Claas, deutz vb...

case ıh jx 95 i inceledim . üzerinde trakmak tarafından üretilmektedir yazıyor. hemen hemen TD serisinin aynısı . diferansiyal görünüm olarak 640 fiatı andırıyor. bu segmentte teknolojisi bana yetersiz gibi geldi düşüncesindeyim..

Ynt: CASE-İH TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

bence CASE en yakın zamanda kedini geliştirmesi lazım
örneğin en basitinden STX ve MAGNUM serisinede cvt şanzımanı uygulamalı arkasındanda PUMA ve MAXXUM serilerinede uygularsa hakettiği yere gelir

Ynt: CASE-İH TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

geçen sene söke tarım - ticaret fuarında caseih marka traktörleri stand kurmuşlardı ve o gün fuarı ziyaret eden bütün çiftçiler case marka traktörlere odaklanmışlardı meraklı olarak bende traktörlerden birine binip incelemeye başladım hakikaten mükemmel traktör dizayn etmişler vede onayı vermiş bulunmakta oldum