Avrasya 2008 Tarım Fuarı Tümosan Standı....!!!

Arkadaşlar fuarda en büyük standlardan birisi Tümosan' ındı. Her katıldıkları fuarda sanırım bütün modellerini sergiliyorlar. Ama Tümosan' dan daha fazla gelişme açıkçası bekliyorum. Bu yaz Tümosan 85.80 kullanma fırsatım oldu. İlk çıkan yeni kasa modellerden olduğu için 12+3 şanzımana sahip bir modeldi. Viteslerini hiç beğenmedim. Motor çalışmazken vitesleri katiyetle değiştiremiyorsun. Çalıştığı zaman ise bazen vitesler arası geçişler çok sert oluyor. Bazende vitese geçmiyor. Pedallarıda aşırı derecede sert ayarlanmış. Sankim oduna basıyorsunuz. Pedalları hiç hissedemiyorsunuz. Umarım Tümosan bu hatalarını giderir. Daha güzel bir şanzımana sahip (Power shiftli) bir model geliştirir. Ayrıca beygir güçlerinide 100 hp ' nin üstüne çıkarabilirseler daha iyi olacak düşüncesindeyim....

Ayrıca fuara Tümosan Black Baby' de katılmıştı...... ;D

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Avrasya 2008 Tarım Fuarı Tümosan Standı....!!!

Güzel fotoğraflar Erkan abi Tümosan aslında güzel traktör ve bir kaç sene içinde pek çok ilerleme kaydetmiş durumda.Hâlâ da ilerlemeye dewam ediyor.Seninde dediğin gibi birkaç üstün değişiklik yaparsa dahada güzel olabilir diye bende düşünüyorum....