ZETOR MU MF mi

arkadaşlar zetoru u tercih edersiniz veya mfyi mi

• Kullanılan toplam oy
    12
: ZETOR MU MF mi

BÖLE Bİ SORU SÖZKONUSU OLAMAZ Kİ MF Yİ BIRAK ZETORUN KARŞISINDA TÜMO OLSUN GENEDE ZETORA EKMEK ÇIKMAZ BENDEN
ARKADAŞLAR Bİ SORUN WAR OY VEREMİYORUM NEDEN ACABA YOKDA MODERATÖR SONUCU BEĞENMEYİPTE OYLAMAYI SONLANDIRDIMI ACABA REKLAMLARDAN SONRA

poyrazlı salih toprağım bu arkadaş takip ettiysen kendince zetoru mfyle ve nhyle kıyaslamıştı bi konu başlığında sonra bende anket koyuyum dedim biz mi yanlış düşünüyoruz yoksa herkes mi bizim gibi düşünüyo diye sanırım iyi olmuş açtığın

aynı nhdeki gibi bence anket kilitlenmemeli herkes burda bir görüşe sahip saygısızlığa varmadığı sürece her fikri de paylaşabilir zetorcu arkadaş bir iddia atmıştı onu tartışyoruz burda

walla kimse bilmiyom demiyo hem niye mf kesinlikle zetordan iyi olsun ki ... belki zetor daha iyi ... bence şu ilk kapalı orjinal kabinle çıkan mf lerin 285 leri yani şööle 98-99 modellerinden zetor deil çin malları bile daha iyidir.. ki bence kesinlikle nh (65 75 85 hp )lardan da iyidir.. hiç görmedim ama tahmin ediyorum ...

: : ZETOR MU MF mi

44atacan link=topic=826.msg16401#msg16401 date=1205415156' Alıntı:
okkangal
görmeden nasıl tahmin ediyorsun bunu anlamadım madem iyi idi niye tutulmuyor

ben neden mf kesinlikle iyi olsunki diye bir ifade kullandım dikkat edersen sayın arkadaşım .... ama nh konusuna gelecek olursak katolog bilgilerinden yola çıktığımda td serisinden iyi olduğu ortada ki td serisinden diğer tüm traktörler iyidir dedim.. bu benim kendi şahsi düşüncemdir bunuda burada ispatlamak zorunda değilim ... bence en iyisi kim dersenden çalıştığı toprak ve şartlarda yakıt &verimliliği en optimum seviyede tutandır..

valtra kesinlikle traktörün kralı valtra ben bunun kaanatine bugün bidaha gördüm td95 ile valtra a85 i taktık valtra baya zorlandi ama yinede verditd 95 in eline helal sana valtram

halit_06 link=topic=826.msg17931#msg17931 date=1205963769' Alıntı:
valtra kesinlikle traktörün kralı valtra ben bunun kaanatine bugün bidaha gördüm td95 ile valtra a85 i taktık valtra baya zorlandi ama yinede verditd 95 in eline helal sana valtram
şunların fıyatlarını acıklada kardeş gorelım galı

neye göre valtra traktörün kralı oluyo ki çekti diyemi...ki o da cok zorda..git bide TL90A ile tak al boyunun ölçüsünü..çok iyi traktör olabilir ama alınacak traktör değil..türkiye şartları bence mf ve nh..yedek parça servis ikinci el sağlamlık v.s ki nerde valtra az ayakacakmış çok cekecekmiş..