traktör alırken dikkat edilmezse böyle olur(ysfty)

Onu kendin sürüp vermesi lazım sana
Bizim burada da var numunelik ama bize
Dişleri geçemez dedemden babama cinsleri her zaman alt edilmiştir [emoji3]
Bu arada bizde dün ektik 20 dekar biri ile ortak hemen ayak üstü arpayı bitirdik baktık oda yeri tam bitiriyor geldi dedi sizde ekin ortak olalım tamam
Hemen akşam üstü kararttik ilk defa Yulaf ektik ne olur bilmem
yulaf macerası olmayan riski az üründür.
pişman etmez [emoji106]

bakın buna gülmek yok.
biz 2005 te mf 266 g için bayide pazarlık ettik 266 yerine 256 nın yanında durmuşuz meğer bayide onu alacağımızı anlamış.
o zamana kadar 256 g görmemişim haberimde yok hiç üzerindeki yazısına bakmadım çünkü 266 sanıyorum.
neyse akşam aldık eve geldik .
komsulardan hayırlı olsun demek için gelenlerden biri içeride biraz oturduktan sonra
dediki; neden 266 g almadınız......
bizde gülerken ani bir bozulma...dedikki nasıl 266 yani görmedinmi zaten 266 aldık. .
yokyaaa..dedi adam sizin haberiniz yok aldığınız 256g asıl siz nasıl görmediniz. ..
deprem havasında hemen dışarı kaçtık..
oneeee 256 g kapıda bize bakıyor. ..
ağlamasamda bişey kalmadı. .
sonra hayırlısı buymuşki kapımıza kadar gelmiş
dedik ve öylece kaldı ama şimdi hiç pisman değilim aslanlar gibi hizmet etti...
Yanlız komşulara fena Madara olmuştuk. .. :)

🤣🤣[emoji23]

Bundan 3 sene önce 13lük lombardin alıcaz arkadaşla hem 2.el hem 0 motor satan bayiye gittik motoru inceliyiruz özellikle orjinal marjlı olcak daha once pancar vardi zor calisıyor birde yakıtı fazla diye satmıştık sonra motoru begendik anlaştık arabaya atıp getirdik tamirci arkadaşa gostricez onun yanında motoru inceliyoz sen 13 lük istiyodun 17 lik almişsın dedi yoo biz 13 luk aldık dedim yok bu 17lik dedi satan kişiyi aradim yok 17lik o dedi biz 13 luk diye aldik dedim sen bişey demedinki bunu alcaz diyince dedi neyse aldık artık babama bisey diyemedim sezon yarı oldu babam mazot koymaya yetısemiyor koydeki diger motorlar az bu cok yakıyor derken biz 13 lük diye aldik ama motor 17lik cıktı bilerek almadim dedim kış günü cok cok uyguna almıstık yoksa geri vericektik [emoji2]