TRAKKULÜP ÜN EVLENECEK YAŞTA OLANLARI...!!!!

23.04.2009
13,966
23,923
35
Bilecik

arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar yaklaşık 5 senedir trakkulüp e üyeyim ve üyelerimizden hiç biride evleniyorum diye ileti göndermedi son 5 yıl içinde hiç evlenen üyemiz olmadımı yani malum çiftçiyiz ve köyde yaşıyoruz son 5 senedir bizim köyde köye kız vermemeye başladılar evlenenler hep dışarı gitmek zorunda kaldı ve ben çiftçilik hayatını ve köyümü çok sevdiğim için köyde kaldım köyde durumum allaha şükür iyi ve çiftçilikte lazım olan her alet makina ekipman hepsi var 2 senedirde çiftçiliğe yaptım masrafları peşin olarak yapyorum köyde 2 tanede evimiz var ailem 3 kişiyiz ben babam annem babam emekli 66 yaşında şuan bütün işler benim üzerimde yaşım 26 ve haeln bekarım şuana kadarda söz nışan hiç olmadı arkadaşlarım hepsi evlendi dışarı gitti benden 3 yaş küçükler bile evlendi benim size sorum şu sizin köylerde durumlar nasıl ve benim yaşımda bekar olan üyelerimiz vardır busenede bekar kaldık çünkü işler başlıyor yavaş yavaş seneye köyü bırakıp şehiremi gitsem yada köyde durup vardır bi kısmetimiz diye beklesemmi yorumlarınız için teşekürler değerli trakkulüp dostlarım

Ynt: TRAKKULÜP ÜN EVLENECEK YAŞTA OLANLARI...!!!!

arkadaşlar gerçekten bugün düşünüyorum trakkuülp olarak bir ilke imza atarız düğünde damadın trakkülüp arkadaşlarını sahneye davet ediyoruz die sonra bi çiftetelli zuha-*-s bl-*-sa

ibrahim_11 link=topic=73547.msg859325#msg859325 date=1394122934' Alıntı:
arkadaşlar gerçekten bugün düşünüyorum trakkuülp olarak bir ilke imza atarız düğünde damadın trakkülüp arkadaşlarını sahneye davet ediyoruz die sonra bi çiftetelli zuha-*-s bl-*-sa
sıteden bı kac uyenın dugununde bulunma ımkanımız oldu . guzel seyler ;)

ertac sahin link=topic=73547.msg859327#msg859327 date=1394123084' Alıntı:
sıteden bı kac uyenın dugununde bulunma ımkanımız oldu . guzel seyler ;)
ertaç adresini yolla ben geliyorum sizin o tarafa doğru bi tanışalım seninle ;D uyy-*s

arkadaþlar gerçekten bugün düþünüyorum trakkuülp olarak bir ilke imza atarýz düðünde damadýn trakkülüp arkadaþlarýný sahneye davet ediyoruz die sonra bi çiftetelli zuha-*-s bl-*-sa
Abi evlenicek yasta degilim ama yaziyim genede, sazci dedigi zaman guzel olur damadin trakuulup arkadaslarini sahneye davet ediyoruz :D

ertac sahin link=topic=73547.msg859323#msg859323 date=1394122836' Alıntı:
motorla mı gelecen ıbrahım11 ın dugune :D benım daha aday adayı yok beya :D

bağcıkla olmamı? ;D ;D konvoya da girerik :D o aday adayı işi hepten başa bela yaw ;D
yalnız senin düğünde kameraman kim olacak:D ? goproyla çekmek lazım senin düğünü ;D

oynarık oynarık ;D