YENİ Aldığımız Case JX90 Bol,Bol Fotoğraflı :)

hiç sorma kalorifer arızalı sensörü bozulmuş sevisin çözümü ;
oraya bi musluk takarız kış gelmi açarsın sıcak üfler gülermisin ağlarmısın

Servis dede baba dostu yakın köylü babamın hatırına susuyom yoksa iyi demem dalga geçer gibi iş yapıyor. Kışın el freni kaçırıyor diye gittim pistonlar garantiden değişti baktım sol az tutuyor sonra ayarlarız deyince hava soğuktu seslenmedim . Geçen gittim uğraştı ayarladık tamam dedi bindim aynıydı biraz sert çıkınca düzelttiler.Biri fren bozuk diye aradı önemsemediler fren boşaldı ön difransiyeli dağıttı ölümden döndü.

hiç önemsemiyorlar
500 saatlik bakıma geldiler mazot filitresinin su sensörüne conta koymadan sıkmışlar göstergede bi lamba yandı yakıtta su var diye aradım lamba yanıyor dedim boşver söner diyo
kendim söktüm conta yok adam contayı kusundan çıkarmamış bile bakım yaptıkları avluda yerde buldum da taktım bidaha da bakıma gitmedim hep kendim yaptım bakımları

hiç önemsemiyorlar
500 saatlik bakıma geldiler mazot filitresinin su sensörüne conta koymadan sıkmışlar göstergede bi lamba yandı yakıtta su var diye aradım lamba yanıyor dedim boşver söner diyo
kendim söktüm conta yok adam contayı kusundan çıkarmamış bile bakım yaptıkları avluda yerde buldum da taktım bidaha da bakıma gitmedim hep kendim yaptım bakımları

Oda bir şeymi: 75c nin mazot filtresinin altındaki soketi çok görmüşler.son servis bakımında başka servis müdahele etti.agbey burda soket olması lazım dedi. Soker moket kalmamış.müşteri hizmetlerini aradım.tamam dedi.ama tamamlanmadı.çok yazık.bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı marka dan soğudum.