Çizel Alacak Arkadaşların Dikkatine..

Ynt: çizel alacak arkadaşların dikkatine

öncesini bilmiyorum ama bu forumda bize harbiden iyiliği dokunacak ilk firma olma özelliği taşıyorsunuz ...
ilginiz ve üreticiye direkt irtibatlı satış teklifiniz için teşekkür ederiz...

Kayseri tarım fuarı sebebiyle konudan uzak kaldım hepinizden tek tek özür dilerim sakın vazgeçtiğimi ihmal ettiğimi düşünmeyin.kaynaktan boyaya ve son olarakta montaj aşamasının her anlarını fotoğraflayıp sizinle paylaşacağım.fuarda diğer firmaların çizellerini de inceleyip fiyat aldım alpler 11 li merdanesiz 4450 tl, turan 9 lu merdanesiz 3800 merdane farkı 1450 tl, reos tarım 9 lu merdaneli 3800 tl en uygunda reos tarımdı.3 sıra çizel için ve taşlı arazi için otomatik çizel için bi çalışma yok şu an ama talep olursa neden olmasın.kırlangıç bacağı için ise ısıl işlem yapmamız lazım.ama onuda hallederiz.yeterki trakkülüp artık birlik olup bişeyler yapsın.

sayın trakkülüp üyeleri bu gün itibari ile döküm ayaklarımızı teslim aldık.baktım hiç arayan soran yok bi adam vardı bize çizel yapacaktı öldümü kaldımı diyen yok resimleri paylaşıp konuyu yeniden alevlendireyim dedim.ortağımla yaşadığım problemlerden dolayı geç kaldım herkes hakkını helal etsin.ama böylesi daha hayırlı oldu.yeni arkadaşlarlarla yola devam edip dükkanımızı açtık konyalı arkadaşları kesinlikle bekliyorum.dükkanımız zafer sanayide otogara yakın diğer illerden gelmek isteyen arkadaşlar olursada başımın üstünde yerleri var bizzat otogardan alırım.kesinlikle dert etmeyin.bu gün ayakları teslim alıp cıvata için delme işlemine başladık.çizim tam bitmediği için 100 lük npu ları pazartesi keseceğiz.yine fotoğrafları yine bu konudan takip edebilirsiniz.dediğim gibi üretimin her anını burdan sizlerle paylaşacağım.iyi seyirler.

çoğu arkadaş traktörü yenileyip, araç gereçe pek önem vermiyorlar veremiyorlar.
bana gelince bu seneki araç kontenjanımı doldurdum. ama fiyatlar ve yaklaşımınız çok güzel.
Hayırlı satışlar olsun ve mutlaka bir gün tanışacağımızı belirtirim, ya yarın ya yarından yakın..

öncelikle kolay gelsin.bu delik delme işleminde ayağı hiç bir şekilde sabitlemediğinizi görüyorum.eğerki bu şekilde delerseniz kaçıklıklar meydana gelecektir.buda önce sizin sonrada bizim için sıkıntı olacaktır.

zac link=topic=74117.msg876057#msg876057 date=1396730903' Alıntı:
Bana kızıcaksınız ama bu ayaklar cabuk kırılır dokumden yapılan malzeme sağlam olmaz celık ten yapılan saglam olur saygılar anlş-*s
burası bi forum sitesi herkes fikrini özgürce söyleyebilir kimsenin kimseye kızma gibi bi hakkının olacağını sanmıyorum.gelelim konumuza çizellerde kullandığımız bacaklar zaten ÇELİK DÖKÜMDEN imal edilmiştir pik veya sfero döküm değildir.o konuda içiniz rahat olsun tek dikkat etmeniz gereken tarla başlarında dönerken çizeli topraktan çıkartmak.
Gökhan ÖZKAN link=topic=74117.msg875999#msg875999 date=1396724715' Alıntı:
öncelikle kolay gelsin.bu delik delme işleminde ayağı hiç bir şekilde sabitlemediğinizi görüyorum.eğerki bu şekilde delerseniz kaçıklıklar meydana gelecektir.buda önce sizin sonrada bizim için sıkıntı olacaktır.
inanın endişelenmenizi gerektirecek bir durum sözkonusu değil.bacakların delinecek yerleri döküm sırasında işaretlenmiştir.önce küçük numara tığ ile yol açıldı daha sonra asıl büyük numara tığ ile delindi.yine de içinizin rahat olması için delinen bacakların resimlerini akşam yüklerim yine konuşuruz.

erdiyim link=topic=74117.msg876640#msg876640 date=1396858537' Alıntı:
7 li merdaneli alacağız köye teslim fiyat ne olur?Sivrihisara bağlı sıģırcık köyü
7 li çelik bacak çizel + merdane 2150 tl nakliye hariç fiyatı.nakliyeyi ise ambarlar yada yük üstü kamyonlar vasıtası ile yaparız ama nakliye fiyatı konusunda bilgim yok.sormak lazım.
cevo link=topic=74117.msg876696#msg876696 date=1396874391' Alıntı:
Hayirlisi olur insallah uygun fiyatlar dokum bacaklar in daha uzunu yok mu
tabi ki var 77 cm olanı var fiyat farkı 25 tl bacak başı fark eder yine aynı şekilde çelik döküm 100 npu şaseye göre