oyunu bilgisayardan nasıl kaldıracağım

arkadaşlar ben bu formda yeniyim ve bir sorum olacak bu oyunu bilgisayardan kaldıramıyorum program ekle kaldırda gözükmüyor klasörünü siliyorum program hala yüklü gözüküyor silmek istiyorum çünkü bilinçsizce yama yükledim oyun karman çurman oldu silip yeniden yüklemem lazım ama yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

ayrıca ben çiftçi değilim ama çiftçiliğe meraklı birisiyim ve bu oyun bana çok şeyi öğretiyor

ben ESKİŞEHİRDEN CEM

herkese saygılar

: oyunu bilgisayardan nasıl kaldıracağım

arkadaşlar bide bazıbilgilre ihtiyacım var çiftçi olmadığım için bilmiyorum mesela tarlayı ne zaman sürüp ne zaman ekmeliyiz tarlayı ekdikten sonra ne zaman ilaçlama yapmalıyız ilaçlama makinesini nerden doldurmalıyım ve hangi makinelerle ne ekebilirim bu bilgileri bana açıklarsanız çok sevinicem

teşekkürler

program ekle kaldırda gözükmüyor başlatdan uninstall yapıyosun program zaten yüklü diyo her türlü olmuyo işin kötü tarafı bilgisayardan klasörü sildim yeniden yükleyemediğim için oyunu şu an oynayamıyorum tek çare format kaldı herhalde :(

evet arkadaşlar ben hala bu oyunu oynayamıyorum bu soruna çareniz varmı :( :( :( ıh-*-s