Ev neredeyse tamam :)

4. 5 yildr hayalini kurdumz evin ust katina cikmamiza az kaldi
Bugun evin dösemesini aldik 33lira dan 45 m aldik gecenlerde kapilari taktirdim tanesi 150 liradan agaci kendimizdn 7 kapi elektirik mazemesi 400 lira tuttu kablo ve duy vb haric sade lambalar piriz filan diger calismalar gecen yildan
Bu ev işi ölü yatirim verdin para geri gelmiyo bu yuzden belimizi buktu
Ama artik neredeyse tm sadece dösseme ve elektrik mazemesin montaji kaldi

Ynt: Ev neredeyse tamam :)

hayırlı olsun hemşo ev işi dediğin gibi hepten ölü yatırım ben daha pvc doğrama taktıracağım 7-8 bin tuttu 10bin kadarda banyo-wc fayans vs tuttu onlarda döşenecek bu yıllık bu kadar deyip bıraktım heralde seneye oturmak nasip olur bana da allah huzurlu oturmayı nasip etsin :)

Ynt: Ev neredeyse tamam :)

arkdslar hepiniz sagolun :)
ali_durmuş link=topic=74625.msg878130#msg878130 date=1397149273' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun ev, bir boyası kalmış heral. sıra seni evermeye kaldı desene :D
sagol ali tam isabet dogru karar ;D
kubilay07 link=topic=74625.msg878146#msg878146 date=1397150226' Alıntı:
hayırlı olsun hemşo ev işi dediğin gibi hepten ölü yatırım ben daha pvc doğrama taktıracağım 7-8 bin tuttu 10bin kadarda banyo-wc fayans vs tuttu onlarda döşenecek bu yıllık bu kadar deyip bıraktım heralde seneye oturmak nasip olur bana da allah huzurlu oturmayı nasip etsin :)
sagol köydes valla ev insana bacak saldirmiyo ama sukur bitti sayilir pvc 9 pencere surgülü sineklik dahi cift cam 6 kapi kapi 6 700 filan tuttu fayansn metresini 15 e aldik en ucuz u 13 dü oda en keli sögutseramik ustada eniste adayi onuda ole kapattik yani diyecm geri dönen para olsa ne var ev yapmsnda bi yere bi dönm sera yap bir yada iki yilda masrafini alirsn :D