Balya Bağlama Fiyatları

Geçtiğimiz sezon tarlada küçük balyayi 6-7 tl aralığında satış yapıldı bende kışın 8,9 tl gibi tane olarak kilo olarakta 380,400 aralığında satış yaptım yani su an için herşey zamlandı mazot gübre yetişilmiyor hal böyle olunca 450 normal
Biz bu sene tonunu 330 340 lira civarı olur diye tahmin ediyorduk 450 yi duyunca fiyat güzel geldi tabikide dediğin gibi bu girdilere göre fiyat normal. Bu arada bizde satıcıyız balye lazım olursa temin ederiz, haşbaylı haşbaysız her türlü yaparız.

• Beğen
Tepkiler: ebay06
Erzurum da 25 kg 1.25 tl .

Ilk ben başlayım.

Bizde ot-saman ayrımı yok. Haşbaylı-haşbaysız farketmiyor. Geçen yıl hepsi 2 liraydı. Toplu işi olan, iyi müşteriye 1,75 ' e düşüldü. 1.60 ' dan düşüğe bağlanan görmedim.

Boylar en az 110cm. En fazla 130. Özel istek olmadığı sürece 22-23kg aşağı ot yapılmaz.
[/QUOTE]

• Beğen
Tepkiler: ebay06
Arkadaşlar yeni sezonda haşbaysız balya fiyatları ne olur kaçtan bağlamayı düşünüyorsunuz
Şimdiden işini garantiye almak isteyen müşteriler var onlarda ortalama 1500 2 bin balya üzeri olacak kişiler şimdiden fiyat vermek nasıl olur ben gectimiz sezon azda olsa 2.75 den bagladim hepsi memnundu busene az ise 3 toplu işe 2.75 den bağlamayı düşünuyorum

dolar mazot yükselmesi büyük ihyimal
şu anda anlaşma yapmak sıkıntı yaratır
Bizim burda hava durumuna gore nisan ortası yoncanın ilk bicimi baslar ve mayis ilk haftasi yulaf ve yemlik bugdaylar yeşile bicilir piyasa makina bol birde cevre il ilçelerden gelende olunca haliyle rekabet oluşuyor o anki sartlara bağlı birwzda havalar sıkıntı ise fiyat soranda oluyor biran önce bağlatmak istiyor

Arkadaşlar yeni sezonda haşbaysız balya fiyatları ne olur kaçtan bağlamayı düşünüyorsunuz
Şimdiden işini garantiye almak isteyen müşteriler var onlarda ortalama 1500 2 bin balya üzeri olacak kişiler şimdiden fiyat vermek nasıl olur ben gectimiz sezon azda olsa 2.75 den bagladim hepsi memnundu busene az ise 3 toplu işe 2.75 den bağlamayı düşünuyorum

3 liradan aşağısı birşey kazandırmaz 3 lira uygundur

Ben sadice ot yulaf yonca baglıyorum çevremde makina baya var köydede 3 tane var ama ona göre işte var biz gecen sene 2750 den bagladık busene 3 lira 1000 balya üzeri olan müsterilere gecenseneki fiyattan bağlıycam 600 800 1000 balyalık tarlalar var

Yorumları okudumda.ipin kilosunu 8 9 tl ye alıyonuz mazoutu 4 5 tl ye mi alıyonuz. Burda 2 tl ot frez yonca fark etmez.cok olursa 750 1000 adet 1750 tl yr düşüyor siz nasıl kar ediyonuz 1 tl ye 80 krs mersk ettim

selamlar,
işlere yetişemediğim için,
balya makina almadım,
dışarı,piyasadan teklif alıp,
satmak için
20-23 kğ'lik balya yaptırıyorum,
en son, geçen yıl 1,450 tl. 'ye yaptırdım,
bu sene ise 1500-1750 arası ihale etmeyi düşünüyorum,.
yıllık 10-12 bin balya yaptırıyorum,
tarlalar,düzgün zeminli,büyük, ve yolu yakın,

yorumları okuyunca, kendimi bayağı şanslı hissettim. :)

selamlar,
işlere yetişemediğim için,
balya makina almadım,
dışarı,piyasadan teklif alıp,
satmak için
20-23 kğ'lik balya yaptırıyorum,
en son, geçen yıl 1,450 tl. 'ye yaptırdım,
bu sene ise 1500-1750 arası ihale etmeyi düşünüyorum,.
yıllık 10-12 bin balya yaptırıyorum,
tarlalar,düzgün zeminli,büyük, ve yolu yakın,

yorumları okuyunca, kendimi bayağı şanslı hissettim. :)
Ne çok balya yapıyormuşum Yusuf abi galiba senın ilde sürümden kazanıyorlar

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU

1500 2000 balye yaptiran birisi olsam makina alirim abi kendim de piyasaya calisan biriyim makinaciyim 2,5 ideal bu kadar cok baglatanlar ve arazi genisse.gecen yil mazotu 6,45 den aldim galiba ip fiyatlarinda degisiklik yok gibi

1500 2000 balye yaptiran birisi olsam makina alirim abi kendim de piyasaya calisan biriyim makinaciyim 2,5 ideal bu kadar cok baglatanlar ve arazi genisse.gecen yil mazotu 6,45 den aldim galiba ip fiyatlarinda degisiklik yok gibi
Gecen sene 14 olan ip 17,5 oldu kg arilı kullanıyorum 3 tl ye baglıyorum daha şimdi baglamadan geldim isteyen baglatır isteyen bağlatmaz 150 bin tl lik makina ile iş yapcan mazot ip arıza bakim daha bi sürü toz toprak cabası 1,5 2 tl ye hayatta yapılcak iş degil

Gecen sene 14 olan ip 17,5 oldu kg arilı kullanıyorum 3 tl ye baglıyorum daha şimdi baglamadan geldim isteyen baglatır isteyen bağlatmaz 150 bin tl lik makina ile iş yapcan mazot ip arıza bakim daha bi sürü toz toprak cabası 1,5 2 tl ye hayatta yapılcak iş degil

Bekledigim cvp abim bisey demiycem o makina yokken ne durumdaydin yada baglatan kisinin yerine koy kendini sen ariliyi kaca aldigini burda paylastin sanirsam gecen senede 17₺ bana gore hava hos sen 4₺ ye de baglasan benim fikrim bu.