DEUTZ-FAHR YENİ 5G VE 5D MODELLERİNİ TANITTI 2014...!!!!

Ynt: DEUTZ-FAHR YENİ 5G VE 5D MODELLERİNİ TANITTI 2014...!!!!

Deuzt Yine Tasarımlar Yapmış Ama Logo Parçaları Gibi Değiştirip Sunmuş Bence.. 5G nin Kaporta Tasarımı da Güzel.. Fakat 5G Serisinin Dış Kabin Tasarımı Bizim 75liklere Benzettim.. 5D İse Tamamen 410-420 Modellerine Benziyor..
Paylaşım İçin Teşekkürler.. :)

• Beğen
Tepkiler: muhammed85
Ynt: DEUTZ-FAHR YENİ 5G VE 5D MODELLERİNİ TANITTI 2014...!!!!

yeni deutz-fahr 5 g serisinin broşürü....

http://issuu.com/deutz-fahr/docs/308.8537.3.4-5_serie_5g_en

traktörün özellikleri

MOTOR..
TARIM için tasarlanmıştır YÜKSEK ÖZELLİKLER

Sadece tarım için tasarlanmış yeni FARMotion Tier 4i motor, bu dünyanın dışında güvenilir ve uzun ömürlü performans sağlamak için son teknolojiyi kullanmaktadır. Motor elektronik kontrol, intercooler ve DOC egzoz gazı sonrası arıtma sistemi ile turbo kompresör ile Bosch Common Rail enjeksiyon ile 3 veya 4 silindirli sürümü mevcuttur.

timthumb.php

TransmisyonHER İHTİYAÇ İÇİN ETKİN ŞANZIMANLAR

5G Serisi yüksek verimli bunların hepsi yayınlar, yapılandırmak için geniş bir fırsat sunuyor. Underdrive ve supercreeper dişliler, iki veya üç Powershift dişli ve mekanik veya hidrolik shuttle ile dört ya da beş dişliler, iki aralıkları ya da dört farklı işletim senaryolara dayalı iletim yapılandırmanızı sağlar. Bu 8 her yön için 60 vites elde etmek ve yakıt tasarrufu modu motoru ile bile 40 km / saat seyahat sağlar.

timthumb.php

photoMotorun potansiyelin TÜM patlatır PTO

Üstün verimlilik teyidi olarak, 5G Serisi bağımsız çıkış şaftı ile elektrohidrolik bağlantı hız ve zemin PTO ile tüm 4 standart hızları (540/540ECO, 1,000 / 1,000 ECO) sunmaktadır. Kadar 1,850 kg kaldırma kapasitesine sahip ön evlenmek, ile, ön PTO zamanki 1,000 rpm ' de çalışan bir seçenek olarak takılabilir.

hidrolik sistemİLERİ HİDROLİK SİSTEM

5G Serisi elektronik kontrollu 4 arka dağıtıcılar (8 yönlü) maksimum ile açık merkezi ve 55 L / dk pompa ile hidrolik sistemine sahiptir. 60 ECO yerine, akış regülatörü ile iki pompa kullanan mekanik olarak kontrol edilir ve sadece 1,600 rpm ' de 60 l / dk ' lık bir maksimum kapasitesi sağlarlar. Fabrika-fit aksesuar 'Hazır Kit', tam traktör / ön yükleyici kombinasyonu bir daha dayanıklı ön aksa, 60 ECO hidrolik sistem, hidrolik ters mekik, FOPS koruyucu yapısı ile yüksek görünürlük çatı sayesinde yararlanmak için izin verir SDD hızlı direksiyon sistemi ve 'Stop & Go' fonksiyonu.
mekanik kavrama ve pozisyon ve çaba kontrolü ile arka bağlantı standart bir özellik 4.800 kg maksimum kaldırma kapasitesine sahiptir.
Elektronik Hitch Kontrolü (ESK) onun aşırı hassasiyet için kendisini ayıran şey bir isteğe bağlı çaba ve konumunun kontrol edilmesi de.

frenlerKAPSAMLI GÜVENLİK

Tüm 5G aralığı bile en zor durumlarda maksimum güvenliğini garanti altına, dört tekerlek üzerinde ıslak disk frenler standart olarak tam fren sistemi, bağlar. Freni istek üzerine mevcuttur. Hidrolik veya hava römork fren sisteminin bir seçenek sunulmaktadır.

kabinZİRVEDE KALMAK İÇİN CAB

Yeni 5G Serisi modelleri Giugiaro Design tarafından yeni DEUTZ-FAHR tarzı sunmak ve yeni 4-payanda taksi montaj. Modern şekiller, yenilikçi malzemeler, düzenleme ve denetimlerin renk 5G Serisi kendi kategorisinde en üst konfor ve ergonomi seviyesi ile fonksiyonel bir çalışma ortamı kabin yapmak.

timthumb.php

Konuyu az hortlatalım...
Dün sivas bayisiyle görüştük. 5090 g için ama sonradan inceledim 5100 da iyi gibi .
lampanya yapmışlar bakalım erkuntu alırlarsa belki bizimde bir deutz fahrımız olur. Same deutz gurubuna pek sıcak bakmıyordum ama hayırlısı bakalım...

Agroplus full olan degil sanirim.G serisinin uyuz oldugum yeri shutlle yok

Evet katılıyorum,5G traktörler güzel bi mekanik shuttle yakısmıyor. Avrupada standart Elektro Hidrolik shuttle , Turkiyeye 5g leri hep mekanik olarak sokuyorlar. Asıl hidrolik shuttle standart mekanik opsiyon olmalı. Hidrolik shuttle 5C serisine koymuslar fiyatıda ucurmuslar.5090G de hirolik shuttle olsa benimde dusundugum deutz modeli o. JD sevin sevmeyin her modele shuttle koymus adamlar.

abı ne o fıyatlar ole
Bunada şğkür kampanya yapmışlar
Birde bu fiyatlar satılmayan 2016 lar için 165000 den 145000 e dümüşler açık döylemek gerekirse böylesi bir markaya motor ve sistem özelliklerini hiç yakıştıramadım tek ilgimi çeken powersshutle si başka hidrolik akış hızı tork ve motor hacmi çok kötü durumda...