erkunt Sudan da

Ynt: erkunt Sudan da

kepirli_ercan link=topic=76308.msg901869#msg901869 date=1403546647' Alıntı:
Bekleriz Yusuf abi ok-*-s

Ayyıldızlımızı tüm dünya tanıyacak biz nasıl onları biliyorsak onlar da bizi biecek öğrenecek alk-*s alk-*s alk-*s ERKUNT
ercan nasılsın paşam :)
erkuntun deutz motorlusu aklımda ...
ama iki sene daha bekliyim diyorum bakalım neler çıkacak.

Ynt: erkunt Sudan da

Tek frenle şov yapması cahilce olmuş bunun yanında pulluğun arkası hemen hemen hiç batmıyor ayrıca çok gaz vermiş sürüm sırasında neye ölçü olacak anlayamadım doğrusu
oralarda ürün satabiliyor olmamız gurur verici ama bu kafayla değil

Sudan'dan saygılar sevgiler :) :)
Garibim erkuntun logoyu ismi degistirmisler de camdan ismi silmeyi unutmuşlar. Yapıştırdıkları isim devletin fabrikası devlet halkı kandırıyor biz ürettik diye de yalancının mumu yatsıya kadar yanar :)Ekli dosyayı görüntüle 29973 20180808_183129.jpg20180808_183101.jpg20180808_183027.jpg20180808_183044.jpg20180808_183134.jpg

Sudan'dan saygılar sevgiler :) :)
Garibim erkuntun logoyu ismi degistirmisler de camdan ismi silmeyi unutmuşlar. Yapıştırdıkları isim devletin fabrikası devlet halkı kandırıyor biz ürettik diye de yalancının mumu yatsıya kadar yanar :)

Aleyküm selam :)
Fuara mı gittin angaralı oralara ;)
Erkunt 2007 yılından beri ArmaTrac adı ile ihraç ediliyor cam veya küçük bir yazının önemi yok zaten aynı parçalardan üretliliyor.
önemli olan o markayı oralarda bile görebilmek.
Devletin fabrikası dediğini anlamadım ?
Yalancı kim ?
:)

O filtre neden dışarda

Traktörler üretildikleri ülkelerdeki motor normuna göre üretiliyor. Bu sudan vs ülkelerde euro normu diye bişey yok hala onlar euro 0 normda kullanıyorlar ve satılan ülkenin şartlarına göre üretilir bizde nasıl euro 3 ise orası hala turbosuz kara motor anlayacağınız.

• Beğen
Tepkiler: superior111
Aleyküm selam :)
Fuara mı gittin angaralı oralara ;)
Erkunt 2007 yılından beri ArmaTrac adı ile ihraç ediliyor cam veya küçük bir yazının önemi yok zaten aynı parçalardan üretliliyor.
önemli olan o markayı oralarda bile görebilmek.
Devletin fabrikası dediğini anlamadım ?
Yalancı kim ?
:)

Traktörler üretildikleri ülkelerdeki motor normuna göre üretiliyor. Bu sudan vs ülkelerde euro normu diye bişey yok hala onlar euro 0 normda kullanıyorlar ve satılan ülkenin şartlarına göre üretilir bizde nasıl euro 3 ise orası hala turbosuz kara motor anlayacağınız.
Abi fuar değil burası GIAD diye devlete ait bir firma var çeşitli ülkelerden makina araba kamyon ithal edip üzerine giad baskısı yapıp sudan araba üretiyor diye halkı uyutuyorlar 1989 dan beri devletin başında aynı adam var 11 sene evvel dolar 2-3 felandı geçen sene 23 oldu bu sene 48 e fırladı ekonomi ölüyor batıyor ama devlet halka üretim yapıyoruz felan diye uyutuyor malesef üzülüyorum buraya. Renault kerax kamyon, hyundai, çin malları, erkunt getirip giad yazisi yapistirip biz ürettik diyolar eskiden beri aynı şeyi yapıyorlar malesef.