FENDT 300 SERİSİ YENİLENDİ 2014...!!!!!

Arkadaşlar fendt bildiğiniz üzere yeni 1000 vario serisinin tanıtımını yapmıştı bunun yanı sırada fendt in 300 ve 700 serileri yenilendi işte resimler

20140708140484237652781.jpg

20140708140484238181171.jpg

20140708140484238191248.jpg

20140708140484030355327.JPG

20140708140484031183075.JPG

20140707140475236148347.jpg

Canlı ve etkili - sürmek için bir zevk

300 Vario güç aralığı 40 km / h hıza sahip 110-138 hp maksimum çıkış gider. 4.4-l AGCO Gücü 44 AÇD HD motoru 300er sınıfında daha fazla güç ve tork sağlar. Ancak, tüm-yuvarlak traktör hala son derece yakıt tasarruflu kalır: yüksek kapasiteli hava filtresi ile 2,100 rpm ve yeni bir soğutucu ünitesinin düşük anma hızı düşük yakıt tüketimi ile yüksek verim sağlamak.

Feldtag_Wadenbrunn_300_2.jpg

Ekonomik ve çevre dostu

Ayrıca emisyon tasarrufu: AdBlue egzoz gazı tedavisi ile SCR egzoz teknolojisi çok yakıt tasarruflu olduğunu kanıtlıyor. Bir dizel oksidasyon katalizörü (DOC) ve egzoz gazı devridaim AGREX birlikte, emisyonları etkin azalır ve traktör yeni Aşama 4/Tier 4 final emisyon standartları ile uyumludur.

Feldtag_Wadenbrunn_300_3.jpg

Geniş bir bakış ile favori bir yer

Eğer zaman çok harcamak yer sadece doğru olmak zorundadır. Giren ve kesinlikle sadece görünürlük bitmiyor o zaman başlar. Biz tam aracılığıyla işletim dizileri düşündüm. En iyi çözüm: VisioPlus kabin. Rahat giriş, optimum süspansiyon özellikleri, işletim kontrollerin iyi aracılığıyla dışarı aranjman. Tüm daha fazla görünürlük ve alanı sağlarken. Tek parça panoramik ön cam ve 2.520 litre hava alanı ile 300 Vario üzerinde yeni kabin favori bir yer olacak.

Feldtag_Wadenbrunn_300_4.jpg

Kolay ve verimli çalışması

İlk defa, akıllı Varyotronik elektronik çözümleri 300 Vario sınıfa giderken bulduk. Varioterminal 7 'bir ekrana birlikte denetimlerini tam traktör getiriyor ve uygulamak. 17,7 cm ekran size daha sonra ekranda bir düğmeye bir tıklama ile ayarlayabilirsiniz çalışan tüm fonksiyonlarını görmek ve izlemenizi sağlar: örneğin bağlantı ve değerler gibi hidrolik fonksiyonları; Böyle cruise control hız olarak iletim işlevleri; motor devri ve hız bellek; İsteğe bağlı integre arabirimini kullanarak, tüm ısoBUs uyumlu uygular Varioterminal üzerinden kumanda edilebilir, bu nedenle hiçbir ek uygulamaya terminali gereklidir.

Feldtag_Wadenbrunn_300_5.jpg

Zor iş için tasarlanmış

Başarılı bir iş günü için sadece ne gerek. Fendt 300 Vario sağlamlık ve esneklik açısından tüm gereksinimlerini karşılayan: boyuna kol, iki aks için% 100 diferansiyel kilidi ve daha büyük bir direksiyon açısı ile yeni ön aks süspansiyon sayesinde daha yüksek sürüş konforu - bu geliştirilmiş işlevsellik ve manevra kabiliyeti işinizi kolaylaştırır , saha faaliyetlerinden taşımak için.

Feldtag_Wadenbrunn_300_6.jpg

Güçlü hidrolik

110 litre dağıtım kapasitesi ile yeni yük algılamalı pompa hidrolik sisteme yüksek bir hacim kapasitesi getiriyor. Bu pompa kapasitesi bile zorlu operasyonlar sırasında, etkili bir yakıt tasarrufu olan, düşük tutulması motor hızını verir. 300 Vario Profi standart donanımlı güçlü 110L LS kontrol pompası ile. Güç varyant standart olarak 83 litrelik sabit deplasman pompası var; 300 Vario güç, aynı zamanda, isteğe bağlı olarak tam dağıtım kapasitesi için 110L pompa ile donatılmış olabilir.

Feldtag_Wadenbrunn_300_7.jpg

Kontrol altında Yükleme

Kargo Profi 4X75 kolunuzun bir uzantısıdır. Hassas ölçüm ve eğim sensör sistemi sayesinde, yüklediğiniz tam olarak ne kadar biliyoruz. CargoProfi bir düğmeye dokunarak yük ağırlığında ve optimum yükleme kapasitesi tam olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca, tam çalışma yüksekliği ve gerçekleşmeden önce zarar görmesini önlemek için devrilme açısını ayarlayabilirsiniz. Sizin kova tamamen yapışıyor yüklenen malzemeyi gevşetir entegre sallamak fonksiyonu sayesinde boşaltılır. Memo fonksiyonu pozisyonları kaydeder ve sık sık yinelenen görevler daha kolay hale getirir. Bu uygun Varioterminal kullanılarak kontrol edilebilir.

Feldtag_Wadenbrunn_300_8.jpg

http://www.fendt.com/int/9577.asp

• Beğen
Tepkiler: TMS_HST
Ynt: FENDT 300 SERİSİ YENİLENDİ 2014...!!!!!

hala çok çirkin...deutz motoru bırakmış anlaşılan...sısu motorla az yakacağını zannetmiyorum...300 vario nun kalıbıda büyümüş gibi gözüküyor...bunca çirkinlik özel çabayla oluyor sanırım...bu kasayıda almıcam...önümüzdeki kasalara bakacağız artık ;D

sinoplu link=topic=76601.msg904988#msg904988 date=1405018276' Alıntı:
hala çok çirkin...deutz motoru bırakmış anlaşılan...sısu motorla az yakacağını zannetmiyorum...300 vario nun kalıbıda büyümüş gibi gözüküyor...bunca çirkinlik özel çabayla oluyor sanırım...bu kasayıda almıcam...önümüzdeki kasalara bakacağız artık ;D

Bak beni de caydırdın şimdi..

Fendt ten daha teknolojik traktör üreten yok galiba.. Yada ismi bu kadar duyulmamış.. Fiyatları iki tane mf 5600 serisi kadar.. ama marka diye de bu fiyatlar çok ya.. Gelir düzeyi çok iyi olana göre.

Güzel paylaşım bu traktör üreticilerine noluyo zırt bırt motor değiştiriyolar fendt deutzu bırakmış claas geni seride jd den fpt yani fiat motora geçmiş sırf motoru yüzünden claastan soğudum eski 3105 kullanıcısı ve yeni td100 kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim fpt ve nef serisi motorları hiç beğenmiyorum 3105regdefelik olmasaydı deutz motoru bi harikaydı az yakıt çok çekiş ama 8000 saatte bitti bizde değiştik

bu agco grubu dünya traktör piyasasını elinde oynatıyor...fiyatları onlar belirliyor..kaymağını onlar yiyor yinede doymuyorlar...her marka traktörün her sene ya motorunu değiştiriyorlar,yada şanzumanını,çifçiyi artık servis yoluyla keklemeyi düşünüyorlar...eskisi gibi avrupa traktörlerin ömürlük olmasını istemiyorlar..ithal traktörler artık sorunlu olarak geliyor...3 beş sene sonra çifçi rektefeye gidince seeviste bakacakki aynı traktörün ne şanzımanı aynı ,ne motoru aynı...serviste dicek önce kucağa otur sen,sonra ben bi fabrikayı bi arayımda senin motara parça isteyelim..
bitek john deereyi ele geçiremediler helal olsun..diğerleri nakavt, claas ta john deere motoru bırakırlarmı hiç, perkinsle ters düştü agco,bütün traktörlerden çıkarttırdılar perkinsi,şimdi deutzunönünü kesiyorlar..deutzda kendi grubunun içersine girmese onuda perkinsin durumuna düşürceklerdi.. seneye de deutza derler bi kaç sene iveko tak ,new holland ta seninkini taksın yine eskiye dönersiniz...her durumda çifçi zararlı çıkcak...servisler motordan alamıcak tam anlamaya başlarken notor değişcek vesaire..
eskiden fiat grubu 20 sene aynı tekbolojiyi sattı ama..çifçi bile usta olmuştu..tarlada tamir ediyodu traktörü...
önümüzdeki senelerde servisteki en iyi ustanın bile motordan şanzımandan haberi olmıcak..
saygılar...

sinoplu link=topic=76601.msg905075#msg905075 date=1405079762' Alıntı:
bu agco grubu dünya traktör piyasasını elinde oynatıyor...fiyatları onlar belirliyor..kaymağını onlar yiyor yinede doymuyorlar...her marka traktörün her sene ya motorunu değiştiriyorlar,yada şanzumanını,çifçiyi artık servis yoluyla keklemeyi düşünüyorlar...eskisi gibi avrupa traktörlerin ömürlük olmasını istemiyorlar..ithal traktörler artık sorunlu olarak geliyor...3 beş sene sonra çifçi rektefeye gidince seeviste bakacakki aynı traktörün ne şanzımanı aynı ,ne motoru aynı...serviste dicek önce kucağa otur sen,sonra ben bi fabrikayı bi arayımda senin motara parça isteyelim..
bitek john deereyi ele geçiremediler helal olsun..diğerleri nakavt, claas ta john deere motoru bırakırlarmı hiç, perkinsle ters düştü agco,bütün traktörlerden çıkarttırdılar perkinsi,şimdi deutzunönünü kesiyorlar..deutzda kendi grubunun içersine girmese onuda perkinsin durumuna düşürceklerdi.. seneye de deutza derler bi kaç sene iveko tak ,new holland ta seninkini taksın yine eskiye dönersiniz...her durumda çifçi zararlı çıkcak...servisler motordan alamıcak tam anlamaya başlarken notor değişcek vesaire..
eskiden fiat grubu 20 sene aynı tekbolojiyi sattı ama..çifçi bile usta olmuştu..tarlada tamir ediyodu traktörü...
önümüzdeki senelerde servisteki en iyi ustanın bile motordan şanzımandan haberi olmıcak..
saygılar...
AGCO grubu yalnış bilmiyorsam yahudilerin. Efsane yada söylenti diye demiyorum bunu. Yatırımcılarını çoğu yahudi şirketi zaten. Birde SDF ( same -deutzh-fahr) grubu , john deere , new holland-case bunlara karşı ayakta durabiliyor gibi. Ama zaten ürettikleri o dev traktörleri bizim türkiyede albilecek kaç çiftçi var ki ? Traktör piyasasında çok büyük bi güç AGCO grup. Yalnız dünyaya hükmedeceklr diye bir şey yok daha. Çinin ucuz traktörleri henüz piayasalrda tam olarak yok. bi on yıl sonra çinin sağlam , ucuz traktörleri piyasada yer etmye başlayınca bunların da tahtı sallanır..