Maxima 9115 Aktarma 7li 14 numara ünlü

Ynt: Maxima 9115 Aktarma 7li 14 numara ünlü

Güzel paylaşım Kaça aldınız ?? Teknoloji de baya ilerdeymiş bayağı da düğmesi varmış daha piyasaya sürülmeden şu özellik bu özellik diyolar küçük bi ekran sadece omu özellik yine kollara devam

td 100d link=topic=76858.msg908027#msg908027 date=1406574501' Alıntı:
Güzel paylaşım Kaça aldınız ?? Teknoloji de baya ilerdeymiş bayağı da düğmesi varmış daha piyasaya sürülmeden şu özellik bu özellik diyolar küçük bi ekran sadece omu özellik yine kollara devam
yemişim teknolojisini adam 7 li çekiyor sen ona bak

CELAL KARABULUT link=topic=76858.msg908030#msg908030 date=1406575228' Alıntı:
yemişim teknolojisini adam 7 li çekiyor sen ona bak

şimdi haklı oldugunuz nokta dogru 7 li çekiyor ama tenkit ettiginiz kardeşimizinde haklılık payı var

birde olaya diger yönden bakın
düşünsenize
115 beygirlik trakötör ihtiyacı olan veya arazi miktarı enaz 115 beygirin çevirebilecegi miktarda olan veya arazileri 115beygirlik makinanın içinde rahatça iş yapabilecegi kadar büyük olan bir çiftçi muhtemelen ekonomisi iyi bir çiftçidir
ve burdan yola çıkarak ekonomisi iyi olan kaç çiftçi yada ekonomisi iyi olan çiftçilerin % kaçı alır bu makinayı
hadi bunu da geçtim
türkiyede montajlanan yada toplanan yada üretildigi söylenen tüm markalar içinde hangi 110-115 beygirlik makinayı alır durumu iyi olan çiftçi
bence hiçbirini almaz
durumu iyi olan çiftçi direk avrupa makinaya bakar

ülkemizde montajlanan üretilen yada toplanan tüm markalar malesef henüz 100 beygir ve üstü güçlerde traktör yapamıyor hatta 90 beygirden yukarısı yalan
durum bu
acı ama gerçek

Tartışmaya gerek yok.

- Pulluklar yeterli derinlikte, kulaklar sırıtmıyor.
- 7 ' li ve hakikaten 14 numara. Götürdüğü alandan belli.
- Toprak yapısı ne olursa olsun sonuçta adam 'anız' bozuyor. Bozabiliyor..

Hepsini geçtim, bu bizim malimiz. Burda üretildi ve is yapıyor.

İthal traktör kullanan biri olarak tek birsey söyleyebilirim:

Yapana da, alıp kullanana da tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: Aydın38

Maxsimanın şanzıman ve arka defransiyeli corara italyan üretimi şu an 150 - 160 hp ye kadar kullanılacak şekilde diye biliyorum.
Şanzıman ve defransiyeller sonra Türkiyede üretilebilir belki .
Demek istediğim 8 bin serisi yada daha küçük serilerin şanzıman defransiyeli değil .
Bizde şu an büyük çiftçilerde alıyor mekanik traktör şöföre verilecek traktör.
Bende almak istiyorum ailem razı değil başka eksiklerimiz var bakalım nasip.

saolun arkadaşlar motor hakkında güzel yorum yapanlar için :D :D ben burda masseylerle yarışmaya çalışıyorum ama gelen yok