MASSEY FERGUSON 3.075 VS ERKUNT 80

: MASSEY FERGUSON 3.075 VS ERKUNT 80

yanlış anlamanda arkadaşlar bizim burda erkuntu yaktılar bu çekişme sevdasından. traktor tersten çalıştı eksozdan hava alıp hava filtresinden ateş püskürdü.. traktorler erkunt 80 2x4 mf 3.085 2x4 bu çekişmeler sürüçüye bağlı ve traktorum lastiklerindeki su ya internette buna benzer bir çook şey seyrettim çoğunda şike var.. bu zamana kadar 2 defa kendi gözümle gördüm

güzel video dediğin gibi toprağım mf bayılmasa çekermiş zaten şu bayılma problemini bir türlü çözemediler bende mfciyim ama doğrusu bu bizim motorda bayılma yapıyo işte burda yenisinin de bayılma yaptığın gördük

birşey ööğrenmiişsininiz 4 silindir . bizim ilk traktör argomet marka imiş.ve tek silindirli ama silindir kolon gibiymiş.sen icraata bak bırak silindir sayısını

morrrrr link=topic=874.msg7082#msg7082 date=1201959252' Alıntı:
birşey ööğrenmiişsininiz 4 silindir . bizim ilk traktör argomet marka imiş.ve tek silindirli ama silindir kolon gibiymiş.sen icraata bak bırak silindir sayısını
erkunt servet 80(4*4) mf 3,075(4*4)
silindir sayısı/hacmi 3/3.3 4/4,0
güç 75hp 75hp
yeteri kadar açık bir cevap sanrım

videoyuda gördün massey çok yakıyo ama kim çekiyo.hele birda erkuntu kullanan mal olmasa massey gaza basıp çekiyo erkunttaki rölantide çekiyor

Erkuntta düzgün yapsın o zaman hile hortum işi olmasın.ayrıca çekme işi tamamen ağırlık meselesi.hangi traktörü yüksek vitesde sürersen bayılır tabiki.bayılıyosa vites düş.sizde herşeyi istediğimiz vitesle yapalım istiosunuz.