Solis Kampanya Fiyatları

Ynt: Solis Kampanya Fiyatları

MehmetGngr link=topic=78271.msg926292#msg926292 date=1413368481' Alıntı:
bizim köyde solis 50 massey ferguson 276 g yu çekti gözlerime inanamadım : ' (
ceker inanirim çünkü bende sahit oldum 70-56 yı çektiğini gördüm şaşırdım :)

kadir 36 link=topic=78271.msg926233#msg926233 date=1413324585' Alıntı:
kadir abi bayinin hilesi fln yok bayii benim arkadaşım her önüne gelen traktör ile atıyorlar solisi traktör çok ağır olduğu için çekiyor arkadaşımda diyordu susuzda çok satıyoruz diye haftaya geldiğinde selimde de bayiileri var gider dolaşırız inşallah
Tarla sürmedim ama 50 ' liği yolda sürdüm. Biraz ergonomi açısından kötü ama küçük çiftçinin işini görebilecek seviyede. Susuz ' da 240 ' lığın yerini aldı diyebilirim. İnşallah geldiğimde gideriz adaş.

Gassal link=topic=78271.msg926295#msg926295 date=1413368979' Alıntı:
hindistanlılar çekiştirmeyi seven adamlar. çekiştirme konusuna özellikle kafa yormuşlar herhal :D
çekiştirmek vs. bunlar boş da pulluk ve rampada durum nasıl acaba?
traktör çok ağır 50 lik olanı rampada bayılma yapıyormuş dördüncü viteste o yüzden yeni gelenleri biraz hafifletmişler arka tekerlerde ağırlık yoktu son gelenlerde bayii arkadaşım solis ile ilgili biraz bişeyler biliyorum o yüzden

kadir 36 link=topic=78271.msg926330#msg926330 date=1413391462' Alıntı:
traktör çok ağır 50 lik olanı rampada bayılma yapıyormuş dördüncü viteste o yüzden yeni gelenleri biraz hafifletmişler arka tekerlerde ağırlık yoktu son gelenlerde bayii arkadaşım solis ile ilgili biraz bişeyler biliyorum o yüzden

rampada bayılıyorsa isterse tır çeksin, benim gözümde bir değeri olmaz.

Nevşehirde Bırak Solisi Ne Landini Var Nede Tek Tüklerin Haricinde Ls Burda Anadolu Grubunun Getirdiği Markaların Hiç Biri Tutulmadı Landini Güzel Ama Onlarında Fiyatları Pahalı Kolay Kolayda Bizim Bölgede Anadolu Grubunun Mallarının Tutulacağını Sanmam

ülkeye İLK girdiğinden beri takipteyim..

İLK 50 ve 75 geldi..

şimdi 20-50-75-90 var.. Berekette reklamlarda var..

yukarda zikredilmiş.. tam MF240 ' ın yerini alacak, muadili olarak 50 bg olan cuk diye orta karar işlere oturur..

LS doyuma yaklaştı, tıkanmaya başladı diye düşünüyorum.. Anadolu grubu Solisle bu boşluğu taktiksel olarak doldurmaya çalışıyo gibi.. tutar mı epey tutar..

UÖZKAN.77 link=topic=78271.msg926423#msg926423 date=1413406507' Alıntı:
ülkeye İLK girdiğinden beri takipteyim..

İLK 50 ve 75 geldi..

şimdi 20-50-75-90 var.. Berekette reklamlarda var..

yukarda zikredilmiş.. tam MF240 ' ın yerini alacak, muadili olarak 50 bg olan cuk diye orta karar işlere oturur..

LS doyuma yaklaştı, tıkanmaya başladı diye düşünüyorum.. Anadolu grubu Solisle bu boşluğu taktiksel olarak doldurmaya çalışıyo gibi.. tutar mı epey tutar..
solis çok tutar çünkü çok çekiyor ve yakıtı da fazla değil şimdi orijinal kabinli olanları da gelecek o zaman daha çok satar

Merhabalar;

Bursa Fuarı, yerel fuarlar, satışlar falan derken konuyu açalı uzun zaman geçmiş. Kısaca ilgi vermek gerekirse;

Sonalika Firması (International Tractor Limited - ITL) 1969 yılında kuruldu. 1995 yılında traktör sektörüne giren, ana faaliyet alanı motor ve şanzıman üretimi olan Sonalika firması Hindistan da Solis ve Sonalika markaları altında traktör üretmekle birlikte, Renault Truck, Class, Landini (Afrika), Yanmar, JCB ve General Motora motor, şanzıman ve traktör üretimi yapmaktadır.

Dünyada 74 ülkeye Solis ve Sonalika markalarıyla traktör satışı yapan Sonalika Grubu 20 Beygirden 120 Beygir ' e kadar motor üretimi yapmaktadır.

2013 yılında üretilen 80.000 adet traktör ile dünya traktör üreticileri sıralamasında önemli bir yere sahip olan Solis, günlük 350 adet traktör ve 500 adet motor üretim kapasitesini, 2015 Nisan ayında tamamlanacak yatırımlarla 600 ' ün üzerine çıkaracaktır.

Ülkemizde de önemli traktör markaları ile işbirliğinde olan Sonalika Grubu, uygun fiyatlı, performanslı ve yakıt ekonomisi sağlayan motorları ile bir kaç yıldır Türk çiftçisine hizmet vermektedir ve bu süre zarfında beğeni toplamıştır.

2013 yılında Anadolu Motor Türkiye de Sonalika Grubunun ana markası olan Solis Traktörün satışına başlamıştır. Şu anda 20, 50, 75 ve 90 modelleri ile pazarda yer alan Solis, Türkiye pazarının öneminden dolayı ürün gamını Türkiye ye göre şekillendirmek istemekte ve Anadolu Motor ile işbirliğiyle 2015 yılında ürün gamını 26 ve 75 Beygir bahçe, 60 ve 110 Beygir Tarla traktörleri ile geliştirecektir.

Anadolu motor ' un yaygın servis, ucuz yedek parça ağı ile, performanslı ve güçlü Solis Traktör tam anlamıyla çiftçilerimizin ana ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

2013 Ağustos ayında satışa başlamış bir marka olarak Solis ulaştığı 600 ' e yakın adetle başarısını ispatlamıştır.

Tüm çiftçilerimizin Solis ile tanışmaları dileğiyle saygılarımızla.

www.solistraktor.com