ERKUNT TRAKTÖR FİYAT LİSTESİ (Güncel)

Erkunt iyi gün dostu beyler. Kendisini ciftciden iyice uzaklastiriyor haberi yok. Zaten sorun makinası bu forumda herkesin dilinde. Bu fiyatlarla sazan avında akilli adam yanaşmaz bu firmaya.

156 binin zorlasan 130 unu kredi çeksen bile geri ödemesiyle 156 bin olur 36 bin verdiğin peşinat oradan zatenn gitti onu unut . Onunlada kalsa 5 yıl boyunca yemeyiğ içmeyip borç ödeyecen zor iş.

En azından af edersinşz adamların erkunt gibi götü kalkmamış. Ben zaten yıllardır erkunta kızgınım gızgınlığım hiç bir zaman geçmeyecek. Ben bayiye 138 çok indireceksiniz mecbur derken adamlar 156 ya çıkartmış. Geçen bir konu açmıştım 90 lıkla ilgili kararsızım diye kızgınlığım şimdi iki kat arttı...

• Beğen
Tepkiler: mbsmah
[url]http://www.erkunttraktor.com.tr/assets/model_dosyalar/erkunt_traktor_fiyat_listesi.pdf[/URL]

Bugünden geçerli olmak üzere tüm erkunt modellerinde %6 gibi bir liste fiyatında indirim geldi, inşallah devamı da gelir.

Konya fuarında da %5 fuar indirimi de var ve sıkı pazarlıklı indirimler artık size kalmış.
Hemen bayiyi aradım yok %1.5 - 2 indi dedi...
Ama bütün çabalaarım işe yarayacak galiba.
İnşaallah olursa geri haşmete dönecem. Şimdi her iş baankaya kaldı. Haşmet deutz crd için...