5450 Çamura batar 3105 Çeker

30.10.2009
2,212
2,419

Baraj kanallarından taşan suyun, azizliğine uğradık :)
Römork doluydu onunda tekeri çukura düşünce patozu askıya aldı traktörü kastı baktık olacak gibi değil daha fazla zorlamadan Pehlivan ı yardıma çağırdık :) Video kalitesi düşük kusura bakmayın yanımıza fotoğraf makinesi filan almıyoruz cep telefonuda bukadar çekti ancak..
http://www.youtube.com/watch?v=fh8WKtFyoQo#

• Beğen
Tepkiler: cengavergokhan
Ynt: 5450 Çamura batar 3105 Çeker

geçmiş olsun
koca makinan çöktügünemi yanarsın
tarlanın sadece köşesinde az bir çamur yer varken kuru yerden gitmeyip gündüz gözüyle gidip çamura çöktügünemi yanarsın
yoksa traktörün geçebilecegi boş kuru tarla varken macera arayan şöföremi yanarsın
umarım traktör sahibi traktörü kullanana fazla kızmamıştır

demekki 54 serisi falan degilmiş mesele
mesele kaputta mf yazmasıymış

birkez daha şunu anlamış oldum bu mfnin en küçügüde en büyügüde aynı
bu mfler çamru gördügü zaman hemen haylaz çocuklar gibi çamurla oynamaya bayılıyor ve genelde oyun sonunda batıyorlar :)

Ynt: 5450 Çamura batar 3105 Çeker

Oncelikle herkese tesekkurler :)
Yavuz bey tarlaya girmek icin o sudan gecmek zorundaydim traktoru kullananda bendim, sofor bindirmeyiz makinalarimiza.. Baraj kanallari yaklasik 4km boyunca devam ediyor ve benim tarlanin girisini bulmak icin yaklasik yarim saat oyalanmam lazim.. Bizim sezonda hergun 30 dakika kayip demek 1aylik sezonda 900 dakika kayip demektir. Orda camurdan 5450 cok rahat gecerdi emin olun ancak gordunuzmu bilmiyorum ama romork sag arka tekeri cukura dusunce kasti, ayrica geri ileri manevra yapamadim, zaten 5400 serisi manevrasi cok dusuk istesemde donemem ordan ve romork tehlikedeydi dolasiyla camurdan cikamadim daha dogrsu hic cabalamadim hemen aradim geldi 3105.. Masseyin 200 serisi hafifliginden dolayi camurda performans gosteremez haklisiniz ama ne 5400 nede 3000 serisi zannettiginiz kadar dusuk performansli degildir emin olun..