''LADA'' GELİYOR ÇEKİLİN YOLDAN !!!

Ynt: ''LADA'' GELİYOR ÇEKİLİN YOLDAN !!!

UÖZKAN.77 link=topic=78545.msg965934#msg965934 date=1422970218' Alıntı:
epeydir takipdeyim.. şimdilik tata pikapla idare ediyoz.. nasip..

sağlamlığına laf yok ama aile olunca uzun yolu nasıl acaba.. bayburttan izmite gidilir mi? nivadan da kötü müdür acep uzun yolu.. değildir herhal.. nivayla 1 gün yol gittimi ertesi gün istirahat edecen:)

Bildiğim kadarı ile Tata pikaplarda çoğu pikapta olduğu gibi arka koltuklar pek rahat değil. Özellikle diz mesafesi yetersiz ve koltuklar fazla dik. Önde oturanlar için yol daha rahat geçer. Bu tarz araçlar konfordan çok taşınan eşyayı en iyi şekilde taşıması için tasarlanmıştır, konfor daha sonra gelir. Niva ' ya binmediğim için karşılaştırma yapamıyorum ama Tata ' nın arka koltuklar 2 saatlik olda beni rahatsız etmişti :D. Çocuklar için daha uygun.

Sizdeki araç kaç model?

Sonuçta ticari olarak geçiyor, binek araç konforu beklemek doğru olmaz ama arkaya çok uzun boylular oturmayacak ise uzun yol da gidilir. Klima da var. Niva ' dan daha rahat gidersiniz bence :). Niva kadar yoracağını zannetmiyorum. Zaten öndekiler için sıkıntı yok, onlar daha rahat gider.

Biz telcoline ile gitmiştik köye. Arkada 3 erkek oturduk, biraz sıkıştık açıkçası :D.

ladanın vega sw kullandım 2006 model... 1.6ydı. klima ve hidrolik direksiyon olsa satmazdım. yakıt çok azdı. sağlam, parça bol ve ucuz. niva; benim gibi av ve doğa düşkünleri için biçilmiş kaftan ama dar. aslında 4 kapı olanı Türkiyeye gelse çok satar. birde 2000 motor dizel olsa tadından yenmez.
ayrıca arkadaşımın birinde 2.8 1990 model toyota hılux var almak isteyen varsa yardımcı olurum.

Lada Vesta lar tasarım olarak çok güzel kalite açısındanda güzel olacağını düşünüyorum. Fiyatına 6100 $ Türkiye de 25000 TL demişler fakat ben sanmıyorum o fiyata getireceklerini. Fırsatçılar baya zamla satacaklardır...

POYRAZLI TALHA link=topic=78545.msg966558#msg966558 date=1423083754' Alıntı:
Lada Vesta lar tasarım olarak çok güzel kalite açısındanda güzel olacağını düşünüyorum. Fiyatına 6100 $ Türkiye de 25000 TL demişler fakat ben sanmıyorum o fiyata getireceklerini. Fırsatçılar baya zamla satacaklardır...

Kaç tane 25.000 acaba? :D Bizde sandero stepway var sıfırı 40.000 TL civarında. Bu Vesta 50.000 TL ' den aşağı olmaz bence.

Bir de Lada X-Ray var. Bakalım onlar ne olacak, tarasım güzele benziyor.

ELPRESACANARİO link=topic=78545.msg966578#msg966578 date=1423086408' Alıntı:
Kaç tane 25.000 acaba? :D Bizde sandero stepway var sıfırı 40.000 TL civarında. Bu Vesta 50.000 TL ' den aşağı olmaz bence.

Bir de Lada X-Ray var. Bakalım onlar ne olacak, tarasım güzele benziyor.

Haberde 25000 dediler ama dediğin gibi bikaç tane 25000 isteyeceklerdir :)