YENİ YOLDAŞIMIZ NEW HOLLAND T7070 BERK GİBİ YAPTIK BİR HATA 2014....!!!

Ynt: YENİ YOLDAŞIMIZ NEW HOLLAND T7070 BERK GİBİ YAPTIK BİR HATA 2014....!!!

kardeş hangi firmanın ürünü bulabilirsek bizde alalım bundan yardımcı olurmusun ve bu arada sana arion 540 göndereyim sök tak ön kepçeside var adres yolla bana

<<B.Özyurt>> link=topic=79640.msg943915#msg943915 date=1417983357' Alıntı:
Abi eşek kadar adam oldun hala oyuncak alıyosun ya :D geçen sene Ufuk abinin oğluna aldığımız Fendt ' te de gözün kalmıştı zaten. Bi de Fendt yakışır sana abi. Bak bende 936 var çok memnunum :D

Bizim yaptığımız da hata değildi. Yani en azından şu anlık. 40 saatte sadece direksiyon ayar yerinden yağ sızdırdı, ön taraftaki amblem yerinden çıktı(japonla yapıştırmışlar zaten :D) bi de sağ ön keçeden yağ kaçırdı. Çok mühim şeyler yok yani. 40 saat için normal :D :D

Koleksiyon yapıyorum Berk. Bunun yaşı yok. 50-60 yaşında adamlarda yapıyor...:D Bu hesaplıydı kaçırmadım. Fendt bizi aşıyor...:D Başlığı şakasına yazdım. Ama bu anlattıklarına bakarsak haksız sayılmazmış...:D 40 saatte hiç birşey olmamış...:D

bytk link=topic=79640.msg943918#msg943918 date=1417983530' Alıntı:
kardeş hangi firmanın ürünü bulabilirsek bizde alalım bundan yardımcı olurmusun ve bu arada sana arion 540 göndereyim sök tak ön kepçeside var adres yolla bana

Toyzz Shop mağazısından aldım abi. Mall of Istanbul alışveriş merkezinde büyük mağazası var oradan aldırdım daha doğrusu. Ben gidip almadım. İnternet siteleride var. Aşağıda linkini verdim. Ama sitede bulamadım. Markası New Ray. Belki irtibat kurup sipariş verebilirsin. Yada sizin oralarda mağazası varsa oradan sipariş edebilirsin. Arion ' u nereden buldun abi? :D
http://www.toyzzshop.com/

alipasalierkan link=topic=79640.msg943926#msg943926 date=1417983865' Alıntı:
Toyzz Shop mağazısından aldım abi. Mall of Istanbul alışveriş merkezinde büyük mağazası var oradan aldırdım daha doğrusu. Ben gidip almadım. İnternet siteleride var. Aşağıda linkini verdim. Ama sitede bulamadım. Markası New Ray. Belki irtibat kurup sipariş verebilirsin. Yada sizin oralarda mağazası varsa oradan sipariş edebilirsin. Arion ' u nereden buldun abi? :D
http://www.toyzzshop.com/
kardeş arionu burada alışveriş merkezinde aldım ama orjinal olması aldığım fiyatla hiç uyuşmuyor ama güzel bi maket ön kepçede var bu arada aklında olsun case puma ile ilgili maket bulursan ücreti ne olursa olsun benim için al ve bu arada adresini yolla maketi yollayayım sana