7.geleneksel TRAKKULÜP buluşma fotolar (2014)

Ynt: 7.geleneksel TRAKKULÜP buluşma fotolar (2014)

Gecen sene ve bu sene katılmak isteyipte katılamadıgım su ortam için üzgünüm. Eminim çok güzel sohbetler dönmüştür, 7. degil 100. kez olması dilegiyle TRAKKULUP :)

guzel bır bulusma olmus Türk cıfcısının daha kuvvetlenmesı dahada bırlık beraberlık ıcerısınde olmalı dıye dusunuyorum dusunenden duzenlıyenden gıdeninın ellerıne ayagına saglık

güzel ve manidar bir buluşma oldu..
bereket tv bizimleydi.. trakkulüp ailesi olarak hem birbirimizle hemde
bereket tv ile ilişkilerimiz dahada pekişti..
maşallah yolunda gitmeyen mevzu olmadı.
benim navigasyonun azizliğine uğrayıp 15 km
köyü geçmem dışında tabi.. :)
bereket tv petlasa bulaşmama izin vermedi ..
marka ismi yayınlayamayız dediler..
sıcak sohbetler yaşandı. .
yağmur dolayısı ile tarla gezisi mümkün olmadı.
8.geleneksel buluşmasına mutlaka katılın.
acayip güzel oluyor arkadaşlar.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=79793.msg945647#msg945647 date=1418488785' Alıntı:
güzel ve manidar bir buluşma oldu..
bereket tv bizimleydi.. trakkulüp ailesi olarak hem birbirimizle hemde
bereket tv ile ilişkilerimiz dahada pekişti..
maşallah yolunda gitmeyen mevzu olmadı.
benim navigasyonun azizliğine uğrayıp 15 km
köyü geçmem dışında tabi.. :)
bereket tv petlasa bulaşmama izin vermedi ..
marka ismi yayınlayamayız dediler..
sıcak sohbetler yaşandı. .
yağmur dolayısı ile tarla gezisi mümkün olmadı.
8.geleneksel buluşmasına mutlaka katılın.
acayip güzel oluyor arkadaşlar.
15 km mı :D ahahahah :D

zuha-*-s ;D zuha-*-s gecmıs olsun abı koyun onunden gecıon sorsana koyu nereye gıdıon ;D zuha-*-s ;D ;D ;D
akşam aksam seslı guldum valla

1 kez katılmak nasip oldu bu yıl da niyetlenmiştim ancak şehir dışında olmam sebebi ile katılamadım eğlenceli ve bilgi dolu geçtiğinden şüpem yok 2 yıl önceye göre baya kalabalık inşallah dahada kalabalık olur.

Trakkulup adına güzel bir toplantı İnşallah çığ gibi büyüyerek devam eder ve hepimiz katılırız. Gür bir seda ile tarım ve hayvancılıkta karar alma mekanizmalarına biz buradayız biz varız bize rağmen politikalar geliştiremezsiniz bu tarım kalkınacaksa ancak bizimle olur diyebilen ve sesimizi her yere ve herkese ulaştıran ve dinleten bir konuma geliriz. Başka çıkış yolumuz da yok zaten anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s

Muhabbetiniz daim olsun arkadaslar. Cok guzel bulusma olmus, ev sahibine, organizasyonda yardimci olan arkadaslara ve tum katilimcilara bu birliktelik için tebrikler. Is yogunlugundan katilamadim insallah seneye...

Bende de bunlar var daha güzel fotolar var arkadaslarda
Katilan katilamayan herkese çok teşekkürler Bereket tv, Gokhan özkan ve yurttaslar jhondeere bayiine de cok tesekkurler..
95fd61512f3f3fd69655ba04cacdf2dd.jpg

cb5d6ac7bcd9adc7b36f546ab616d795.jpg

e2249ad8e50ad995e11da380416f6d94.jpg

Ben ençok sanal olarak tanistigim kisilerle gercekte de tanismaktan memnun oldum muhabbet güzeldi ortam güzeldi daha genis mekanlarda daha kalabalik katilimlarla ilk hedef 25.bulusma sonra 50.bulusma

arkadaşlar heppiniz o kadar mutlu gorunuyorsunuzkı anlatamam İNŞAALLAH daha nıce buluşmalara bız işten dolayı katılamadık ama goruyorum ki çok buyuk bir aileyiz daha nice buluşmalara trakkulubun fılaması çok guzel dalgalanıyor lutfen bu fılama dan bana gonderecek yokmu alk-*s

Yusuf abi çok güzel bir gündü emeği geçen herkeze gökhan özkan abi başta olmak üzere çok teşekkürler...biraz kafam üşüdü onun dışında sorun yokdu...;)john deere ninde peşinden bakakalmışım...;)