pulluk secimi yardım lütfen

slm arkadaslar ben erkunt 70 lüks sıfır aldım 4 lü 14 numara pulluk aldım acaba dogru bi kararmı vermişim bilgisi olan arkadasların yardımını rica ediyorum saygılarımla.....

Ynt: pulluk secimi yardım lütfen

Toprak Ağası link=topic=80332.msg952749#msg952749 date=1420237937' Alıntı:
kardeşm eğer değitirme şansın varsa 12 ayara düşürt 70 beygir bir traktör için 4 lü 14 ayar ağır gelir . çekmesine çeker lakin yakıt konusunda sıkıntı cekersın size sole bir örnek verim bı traktorun pulluk hesabı soyle olur 4*14*1,5=85hp yapar bu resmi dünyadaki gecerli olan hesaptır . . .
güzel hesap ;)

• Beğen
Tepkiler: Emraherdogan06

daha önceki traktörüm 82 model 275 massey fergusondu 3 lü 14 numara kullanıyodum ilk 20 saate 50 dönüm yer sürdüm 100 litremazot yaktı sasırdım dönüme 1 lütre yakmam lazımdı kafam karıstı arkadaslar pullugu değiştirmek maddi külfet olacak bana acaba kulakları 12 numara taksam randıman alabilirmiyim

kardeşm eğer değitirme şansın varsa 12 ayara düşürt 70 beygir bir traktör için 4 lü 14 ayar ağır gelir . çekmesine çeker lakin yakıt konusunda sıkıntı cekersın size sole bir örnek verim bı traktorun pulluk hesabı soyle olur 4*14*1,5=85hp yapar bu resmi dünyadaki gecerli olan hesaptır . . . neye göre hesapladınız

kulak derınlıkle alakalı bır durum ınc ayarı traktorun goturdugu yerle alakalı bır durum tabıkıde traktoru rahatlatırr lakın buda sana malıyetlı olur deneme yapmadınmı bu yenı pullugunla haklımıyım haksızmıyım :D