Traktörmetre 2.bölüm Fendt 516 vario

Ynt: Traktörmetre 2.bölüm Fendt 516 vario

dustero link=topic=80504.msg956011#msg956011 date=1420931712' Alıntı:
Yılmaz abi sakin :D

Abi buraya bir New Holland T7 serisi hoplayan bir motor koyarım hepiniz görürsünüz kapalı kabinden düşen adamı :)

İnanmam.

Aslı varsa zaten bi dahaki traktörmetre programında tanıtılacak traktör kesin NH T7 olur.

sebazios link=topic=80504.msg955620#msg955620 date=1420883522' Alıntı:
Youtube ' a hem ilk bölümü (maxima) hem de 2. Bölümü (516) tek part olarak yüklemiş bi Müslüman. Haberiniz olsun.

2. Bölüm için izlenimler:

1-) Fendt ' in bile zıpladığı dünyada çiftçilik yapılmaz kardeşim.

2-) Bereket TV ' nin bizi takip ettiğine eminim artık. Yapılan ne kadar eleştiri varsa hepsine çözmeye çalışmışlar. Eksik olmasınlar.

Burdan kendilerine sesleniyorum: 'Bizi izlemeye devam edin'
(Bi televizyon kanalına bu cümleyi kurduk ya, hadi hayırlısı.)

Bir de kuru kuruya takip etmeyin. Yukarda boş banner ' lar var. Oraya alalım sizi.

3-) Sunucuya yıpranma payı ödenmeli. Programın başındaki zıplamalarda kesin disk kayması oldu. Zaten programın ilerleyen kısımlarında farkettim, hafifi bi sağa kaykılarak sundu programı.

4-) komiklik, şakalar, espri, eğlence yine katmamışlar. Tempoyu düşürüyor bu durum (Hatta bir ara 'bradikardi' yaşandı)

5-) ilgi, çaktırmadan sanal reklam yaptı. En kârlı olan o. (Tahminim program yapımcıları da farketmedi) Gobleyi bedavadan tanıttılar. Lakin işçiliğini hiç beğenmedim. O nasıl gezmek öyle? Bi ara traktörün etrafında dolanacak sandım. Su kayağı yapar gibi geliyo arkadan. Bi sağ, bi sol.
kim o müslüman be abi:)

sebazios link=topic=80504.msg956009#msg956009 date=1420931424' Alıntı:
Sen bi traktör parası ön süspansiyona ver.
Git bi traktör parası da kabin süspansiyonuna ver.
Arka tekerlerin piyasadaki en pahalı, en esnek lastikler olsun.
Koltuğum fiyatına hiç girmiyorum bile.

Sonra goble çekicem diye böbrekleri tarlada bırak.

Tamam, sakinim :D

Yılmaz öyle deme, bu yöntem en iyi taş düşürme yöntemidir :p Millet o taşları kırdırmak-düşürmek için ne paralar döküyor :p

DeHLiZ link=topic=80504.msg956412#msg956412 date=1421018870' Alıntı:
Yılmaz öyle deme, bu yöntem en iyi taş düşürme yöntemidir :p Millet o taşları kırdırmak-düşürmek için ne paralar döküyor :p

Alalım sana bi 640. Muayenehane ' da kullanırsın.. Arkaya 32 ' li goble takınca bırak böbrek taşını, dişlerini döker adamın :)