Massey Ferguson 3635 Traktörü Hakkında Bilgi

Arkadaşlar Massey Ferguson 3635 Traktörü Nasıl Bir Motor
Nevşehir De 2010 Model 2500 Saatte Fiyatı 52 Bin Lira Fiyat Nasıl Uygun Mu
Traktörün Model Açısından Sıkıntısı Olur Mu
Tavsiye Eder Misiniz
Şimdiden Hepinize Teşekkürler
Tarafsız Cevab Yazalım Lütfen..

Ynt: Massey Ferguson 3635 Traktörü Hakkında Bilgi

bu yıl benim 265 massey verip üzerine 38 000 borçlaıp alacaktım ama çiftte traktörü beğenmedim geri verdim senin kullanım ihtiyacını bilmediğim için bişi demiyecem fiyat bence uygun birde nevşehirin traktörleri bakımlı olur sen blirsin

Ynt: Massey Ferguson 3635 Traktörü Hakkında Bilgi

kardeş erkunt bayiindeki traktör herhalde bu satılmıştı ama satın alan adam internete atmıştı 50000 olarak şimdi bayiye geri geldi fiyatda 52000
ederi daha aşagısı ama karar senin bende baktım pek hoşuma gitmedi
2013model bi tane çifçioğlu tarımda var çok temiz fiyatıda 65000 tl

Arkadaşlar Massey Ferguson 3635 Traktörü Nasıl Bir Motor
Nevşehir De 2010 Model 2500 Saatte Fiyatı 52 Bin Lira Fiyat Nasıl Uygun Mu
Traktörün Model Açısından Sıkıntısı Olur Mu
Tavsiye Eder Misiniz
Şimdiden Hepinize Teşekkürler
Tarafsız Cevab Yazalım Lütfen..
3 silindir 80 hp bu motor fransa yapimi diye biliyorum hakkinda duydugum en iyi sey turu donme kabiliyeti yuksekmis agir islere zayif gelir

78 hp Sisu 33 DT Euro 2 motoru var.Bir arkadaşta vardı, çekişten pek memnun değildi, İntercooleer takılabilir, pompa ayarı çekilir, randımana girer diye düşünüyorum.Çok kullanılan bir traktör olmadığı için servis ihtiyacı zamanla ne olur, bilemem. Intercooler takılabilir demiş arkadaş zaten takılı bu traktörü tam verimi icin 2000 saati geçmesi lazım bende 5 senedir var çok memnunum

Bende var 2015 de aldim 2012 model iscilik malzeme ve motor olarak cok guzel fransada yapiliyor 3 silindir 80 bg yakit guzel hic bir siki ti yasamadim simdiye kadar ihtiyacini bg olarak karsiliyorsa o fiata alabilecegin en iyi dort ceker benimki 1800 saatte .Servis Massey parca sikintisi yok agco power motor eski volvo finlandiya mali

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay
Ben aldım 4 ay sonta sattım Uzak durun derim
ara iş motoru ağır işe gelmiyor 266 g ondan daha üstün
Ergonomi şanzıman manevra kullanım 10 numara ama sisu motor ve hidrolik kollar hassasiyet iğrenç

4 ayda bir anlayamazsın alistinmida bırakamazsın bizde 255 turbolu 3060 çift çeker min-max var ama en gezeli 3635 motor ömrü 25000 saat 3060 diyor her kes 7000 saat te bitti perkins mi illallah