Çeltik Pehlivanı; KUBOTA !!!

Ynt: Çeltik Pehlivanı; KUBOTA !!!

%30 az yakarım lafı hariç geri kalanı doğru :) Piyasada ne kadar traktör varsa hepsinin sloganında diğer markalardan %30 daha az yakar diye reklam yapıyorlar :D

POYRAZLI TALHA link=topic=80922.msg960648#msg960648 date=1421847145' Alıntı:
Özellikler güzel :) bizim bayi tanıtıma falan gelmiyor gelse babamı bindirir kullandırırız da heves edecem diye bayiye gitmiyo :)

Talha Toprak Traktörde Ünal abinin yanına uğrayın deneme için isteyin zaten geri vermezsiniz ;)

Barış UZEL link=topic=80922.msg960651#msg960651 date=1421847246' Alıntı:
%30 az yakarım lafı hariç geri kalanı doğru :) Piyasada ne kadar traktör varsa hepsinin sloganında diğer markalardan %30 daha az yakar diye reklam yapıyorlar :D

Talha Toprak Traktörde Ünal abinin yanına uğrayın deneme için isteyin zaten geri vermezsiniz ;)

Dedim ya heves edip almayim diye binmez babam :) ayağına gelirse anca :D Reklamda görmüştüm deneme traktörü isteyebilirsiniz diye. Ama bayinin tanıtım yapması lazım Case bayisiyken tanıtıma gidiyordu

Merak ettim şimdi.Bu tarz özel lastikle aldığın zaman Traktörü siğer jant ve lastikleride veriyorlarmıdır acaba yoksa ek ücret falan karşılığı mı alabiliyorsunuz.
Bir şey daha söyleyeyim.Bu özel lastikler ile ilaçlama veya gübreleme yapmak ekili alanda daha iyi olur gibi geldi sizce?

İSMAİL TUTAR link=topic=80922.msg960716#msg960716 date=1421855143' Alıntı:
Merak ettim şimdi.Bu tarz özel lastikle aldığın zaman Traktörü siğer jant ve lastikleride veriyorlarmıdır acaba yoksa ek ücret falan karşılığı mı alabiliyorsunuz.
Bir şey daha söyleyeyim.Bu özel lastikler ile ilaçlama veya gübreleme yapmak ekili alanda daha iyi olur gibi geldi sizce?

ipsala da bu makinalardan çok alan olduğunu duyduk.
makinanın üzerindeki demir tekerlekler 3.000 tl civarı bildiğim kadarıyla.
ilaçlama ve gübre atmak için bizde düşündükte tarladan tarlaya giderken römorka bindirmek gerekiyor. birde sert buğday tarlasında istediğin gibi yürüyemiyor. bu ekipman lastik esnemesi olmadığından makinanın canına okuyor.

FEHİM link=topic=80922.msg960804#msg960804 date=1421864869' Alıntı:
ipsala da bu makinalardan çok alan olduğunu duyduk.
makinanın üzerindeki demir tekerlekler 3.000 tl civarı bildiğim kadarıyla.
ilaçlama ve gübre atmak için bizde düşündükte tarladan tarlaya giderken römorka bindirmek gerekiyor. birde sert buğday tarlasında istediğin gibi yürüyemiyor. bu ekipman lastik esnemesi olmadığından makinanın canına okuyor.
sadece kubotaya özel tekerlekler değildir herhalde bunlar,diğer marka traktörlerede takılabir,yada benzer tekerlekler yaptırılabirmi? ilk kez Kubota da gördüm ben

İSMAİL TUTAR link=topic=80922.msg960828#msg960828 date=1421866444' Alıntı:
sadece kubotaya özel tekerlekler değildir herhalde bunlar,diğer marka traktörlerede takılabir,yada benzer tekerlekler yaptırılabirmi? ilk kez Kubota da gördüm ben
Bereket TV de çeltik tarım ini anlatan belgeselinde NH de görmüştüm ben bu tekerlerin aynısını

İSMAİL TUTAR link=topic=80922.msg960828#msg960828 date=1421866444' Alıntı:

hayır sadece kubato ya ait değil her makinaya özel yaptırılabiliyor çoğunlukla 4 çeker makinalara yapıyorlar. keşan sanayisinde yaptırılabilir.