YENİ CASE MAXXUM 150 TANITILDI.. [2015]...!!!

Arkadaşlar...Case nin Beklenen Modeli Yeni Maxxum 150 Dün ABD Sitesinden tanıtıldığını duyurmuş.. Bu arada motorun Resimleri de internete düşmüş...bilgiler ve Resimlerini sizlerle paylaşıyorum..

CASE-İH.. ABD..Sitesi..
http://www.caseih.com/en_us/PressRoom/News/Pages/2015-2-4_Case_IH_Introduces_Maxxum%C2%AE_Tractor_with_Aggressive_New_Look.aspx

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

Yeni CASE IH MAXXUM
emisyon standartları Tier IV Final ona geçiş yaptığı Maxxum Case IH avantaj stilini kadar sığır için yeni bir kabin kapağı greft ve kaput sonraki parçayı ilham.
ABD traktör sürücüsü için 2015 yılında Ç nasıl yüklenen bir program. Üslup açısından ve traktör ergonomisi bir evrim eşlik teknolojisi 'SCR Sadece' (sadece tabanlı AdBlue) Case IH yavaş yavaş son anti-kirlilik standartları üstesinden ile . Birincisi, ilk adım elbise oldu Magnum San Antonio (Texas, ABD) kongresinde Sonra dün Ağustos 2014 yılında yeniden tasarlanmış kabin kapağı, beş yeni Maxxum bu olay nerede davet edildi Birçok Teksas sığır çiftlik karşılamak. O, bu pazarda takdir haymaking, hayvan bakımı veya MAXXUM işlemek için daha fazla olduğundan kendi tanıtımı henüz ilan edilmemiştir Avrupa ' da, iken, bu tercih edilen seçim olacaktır daha çeşitli işler için karma çiftçilik işlemleri, ama aynı zamanda daha zor. Kuzey Amerika pazarı için, program zaten, 115 blok 4 silindirli FPT (4.6 litre) ile dört model duyurdu Maxxum 150 Maxxum 125, 135 ve 145 at ve bir modeli 6-silindirli FPT (6.7 litre) upsells dahil ödünç standart ya da çok fonksiyonlu kol dayama ile karakterize Çoklu kontrol (fotoğraf bakınız), mevcut kalır (Avrupa ' da CLC denir) Powershift şanzıman veya CVT, ya da sürekli değişken ev sahipliği yapacak. Modern tarzı ile, Maxxum 8 LED farlar destekleyebilir, ve hatta isteğe bağlı 14 ' e kadar. İkinci pilin hizmetleri sunmaktadır aks süspansiyon sistemi, bir de Evrim.

Ynt: YENİ CASE MAXXUM 150 TANITILDI.. [2015]...!!!

POYRAZLI TALHA link=topic=81505.msg966843#msg966843 date=1423162221' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler yeni tipler daha hoş olmuş ta Maxxum 100 de üretilseydi keşke :)
Bu Paylaşımda Seni unutmadım Talha...izlenimlerin nasıl bakalım..yeni modeller hakkındaki düşüncelerin..

Ynt: YENİ CASE MAXXUM 150 TANITILDI.. [2015]...!!!

ÇALIŞKAN54 link=topic=81505.msg966849#msg966849 date=1423162488' Alıntı:
Bu Paylaşımda Seni unutmadım Talha...izlenimlerin nasıl bakalım..yeni modeller hakkındaki düşüncelerin..

Teşekkür ederim abi CNH köklü bi değişiklik yapmasa da traktörlerinn kabin ve kaporta tasarımını yeniden yapmış benim hoşuma gitti gayet güzel yapmışlar özellikle Pumalara hastayım :)