Massey Ferguson 9895 tanıtım

Ynt: Massey Ferguson 9895 tanıtım

Massey yine guzel makine yapmıs New Holland biceri kullanıyor olsamda massey fergusonun activa serisini kullanmak istemisimdir hep :)
CropMasteR link=topic=81846.msg972122#msg972122 date=1424155148' Alıntı:
Massey neden turkiyede bicerdover pazarina girmiyor.? Laverda tipi olanlari getirse zaten parca uyumluluğu vardir :)
Massey 1960-1970 li yıllarda massey harris biceriyle Turkiye de bicer satmıs ama sonra bir daha satıs yapmamış.O getirdikleri bicerlerinde tabla agır bogaz hafifmişti ikidebir bogazdan arıza verirmisti hatta birkac kullanan anlatmıstı arizasız gunumuz geçmezdi diye.

Ynt: Massey Ferguson 9895 tanıtım

Tumosan66 link=topic=81846.msg972121#msg972121 date=1424154529' Alıntı:
Kirmizi baska, teknik yonumu bilmem ama goruntusu hepsinden guzel olmus be Suleyman.

Alalim sundan birer tane tum yozgati biceriz seninle..

Kırmızı on numara hakikaten Özkan usta. Görüntüsüne bende bayıldım ayaklı fabrika gibi oldukça heybetli ve paneller kırmızı kırmızı yakıyor ortalığı adeta. Bilinenin aksinede değişik bir yapısı var iş üstünde incelemek gerek. Bu model olmayabilir ama en ezından küçük bir modelle giriş yapıp Gürkan abininde dediği gibi parça uyumluluğuna bakmak gerek giriş yapsa Claas ' tan daha çok tutulur o kesin. ilk sene 10 tane satar sonra 20 30 diye gider trakkulüp sayesinde.