FORD 5000 ORJİNAL İNGİLİZ ASLANI TR'DE TEK

Ynt: FORD 5000 ORJİNAL İNGİLİZ ASLANI TR'DE TEK

Bu tip traktorun turkiyede sayili oldugunu biliyorum istanbulda zengin bir adamda sirf hobi icin bahçesinde orjinal hidrolik direksiyonlu bir adet var boyasi ve motoru orjinal yildiz pompa. Bunlar cok kaliteli traktorler bizde 73
Model ingiliz vardi degerini bilemedik.

panjur ford 5600 lerın panjuru gıbı duruyor bızım koyde 6600 vardı adam gunluk sıler bakım yapar el kullanmasına ızın vermezdı boyada bundan dırıydı yaslandı 5 sene fln sadece tarla bakmaya baga bahceye gıddı en sonunda gecen yıl sattı 22 bıne vermısdı

T3 yada t2 blok o zaman yildiz degil simss pompa bu. Bu traktorun you tubede 4 lü ile vidyolarini izledim gercekten cok guzel performansi var sizde traktorden anliyorsunuz ben new holland 6066 kullaniyorum fakat john deere ve ford bi baska benim icin her yönü ile traktör bunlar. Buna deger bicemessin usta kiymetini bil ford gibi traktor daha uretemez hic bi fabrika o frenler o çekiş gücü yok abi yok duygulandim iyice

Black.Boyss.37 link=topic=81902.msg972870#msg972870 date=1424292770' Alıntı:
Sizin isim ney bu arada yazarsaniz hitaben. Paylasimlarinizi takipteyim gercekten koymetli traktorleriniz var allah rast getirsin isinizi

Senin traktörü de ben başka traktörlere değişmem. Senin 60-66 kaç model?