ekran bozuk

sLm arkadaşlar oyunda traktorler evler garajlar çok güzel görünüo ama tarladaki biçilmemiş mahsüller gözükmüyo galiba ekran kartım düşük diye(dizüstüden oynuom) yardımcı olursanız sevinirim..... : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( cçr-*-s :( kız-*-* sop-*-sa iç-*-* kom*-* mhkş*-*- de--*-s

: ekran bozuk

tosunpasa link=topic=942.msg6903#msg6903 date=1201880479' Alıntı:
sLm arkadaşlar oyunda traktorler evler garajlar çok güzel görünüo ama tarladaki biçilmemiş mahsüller gözükmüyo galiba ekran kartım düşük diye(dizüstüden oynuom) yardımcı olursanız sevinirim..... : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( cçr-*-s :( kız-*-* sop-*-sa iç-*-* kom*-* mhkş*-*- de--*-s

Bu sorun bi arkadaşımızında başına geliyordu, eğer anladığım gibiyse tabiki. Bunun çözümünü bulamadım. Mesela şöyle farklılıklar oluyor oyunda: Arkadaşımın bilgisayarında biçilmeye hazır buğdaylar sarı renkte oluyor, bende ise aynı mahsüller halen yeşil olarak kalıyor. Fakat ben aylardan takip ettiğim için rengine bakmıyorum. Sende aylardan takip ederek oyunu ona göre oyna, resim yada renge takılı kalma...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=942.msg6910#msg6910 date=1201885074' Alıntı:
tosunpasa link=topic=942.msg6903#msg6903 date=1201880479' Alıntı:

Bu sorun bi arkadaşımızında başına geliyordu, eğer anladığım gibiyse tabiki. Bunun çözümünü bulamadım. Mesela şöyle farklılıklar oluyor oyunda: Arkadaşımın bilgisayarında biçilmeye hazır buğdaylar sarı renkte oluyor, bende ise aynı mahsüller halen yeşil olarak kalıyor. Fakat ben aylardan takip ettiğim için rengine bakmıyorum. Sende aylardan takip ederek oyunu ona göre oyna, resim yada renge takılı kalma...

mustafa benden bahsediyordun galiba :)Evet tosunpaşa bu gibi hatalar ekran kartından meydana geliyor bende mesela dizüstünden oynuyordum ekinlerim bi türlü sararmadı sonra arkadaşın daha iyi bir bilgisayarına yükledim tıkır tıkır sarardılar valla :(

Evet İbrahim, senden bahsediyordum. :) İyi insan lafının üstüne gelir. Bende de böyle ilginç sorunlar var, bunlar ekran kartıyla alakalı. Mesela dizüstünde ekinlerim sararıyor, buğdayları biçiyorum ama biçtiğim yer belli değil, yani biçilmemiş gibi duruyor. Masaüstünde ekinlerim sararmıyor, ama biçiyorum, yeşil yeşil biçiyorum. :) Kuzenin bilgisayarda deniyorum, herşey gayet güzel. Bunların tek sorunu ekran kartı, oyun biraz acayip. NFS ' nin neredeyse bütün oyunlarını kaldırıyor, ST ' de sorun veriyor. muhaa*-*-

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=942.msg7799#msg7799 date=1202333018' Alıntı:
Evet İbrahim, senden bahsediyordum. :) İyi insan lafının üstüne gelir. Bende de böyle ilginç sorunlar var, bunlar ekran kartıyla alakalı. Mesela dizüstünde ekinlerim sararıyor, buğdayları biçiyorum ama biçtiğim yer belli değil, yani biçilmemiş gibi duruyor. Masaüstünde ekinlerim sararmıyor, ama biçiyorum, yeşil yeşil biçiyorum. :) Kuzenin bilgisayarda deniyorum, herşey gayet güzel. Bunların tek sorunu ekran kartı, oyun biraz acayip. NFS ' nin neredeyse bütün oyunlarını kaldırıyor, ST ' de sorun veriyor. muhaa*-*-
çok hakılısın valla hiçbi oyunda sorun yok ama simtractor takılıyo inşallah 4.0 da bu sorunlarla karşılaşmayız...

balıkesır_susurluk link=topic=942.msg8391#msg8391 date=1202650120' Alıntı:
aynen benım ekrarndada bıcılmıs ve bıcılmemisss mahsuller bellı olmuyoo balle yapaöıommm nasıl olacakk bu ıss n edendırrrrr
bılenler warsa bı yardımcı olsalrrr
sımdıden tesekkurlerrrr

Bunun çözümü ekran kartını değiştirmek. En ucuz olarak bu oyunu çalıştırmak için Geforce FX 5500 ekran kartı alın sorunsuz oynarsınız. Ama laptopda çalışmıyorsa bu oyunu unutacaksın, benim gibi... :)

balıkesır_susurluk link=topic=942.msg8447#msg8447 date=1202664321' Alıntı:
benım ekran kartı 512 mb
1gb mı alacazzz

Hayır, bu oyun çok acayip bişey. Benim bilgisayarım NFS ' nin neredeyse bütün serilerini kaldırıyor, ama gel gelelim ST ' de hata veriyor. İlginç bi durum, NFS ki bilgisayarların tozunu attıran oyunlardandır, en çok zorlayan oyunlardandır onu kaldırıyor ama ST ' yi kaldırmıyor. Güler misin ağlar mısın? :) Senin alacağın bişey yok, senin zaten çok yüksek bi kartın var, şansına kaldırmıyor...