mc 115 mi yoksa cx 105 mi

Ynt: mc 115 mi yoksa cx 105 mi

Cx 105 alipta memnun kalani görmedin zira köyde ve çevre köylerde 7 tane vardi 6 si satti 1 i kaldi o da 150 dönüm isliyor basindan artiyor amaaaa mc115 süper motor şahsima mccormick i sevmem ama mc115 gercekten iyi çünkü şanzumani cok farklı 150 hp ye kadar tasidigini söylüyor servis ama 140 hp ye cikarilmis bi mc115 içerden dişliyi kirdi pancar cekerken TAVSIYEM 105 I KAPINA SOKMA

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Bende cx105 var gayet memnunum çok güzel bir traktör güç istiyorsan mc 115 al ama her işe de kullanacaksan cx 105 al derim pişman olmazsın.

Cx 105 alipta memnun kalani görmedin zira köyde ve çevre köylerde 7 tane vardi 6 si satti 1 i kaldi o da 150 dönüm isliyor basindan artiyor amaaaa mc115 süper motor şahsima mccormick i sevmem ama mc115 gercekten iyi çünkü şanzumani cok farklı 150 hp ye kadar tasidigini söylüyor servis ama 140 hp ye cikarilmis bi mc115 içerden dişliyi kirdi pancar cekerken TAVSIYEM 105 I KAPINA SOKMA
Uzun lafın kısası CX serisinin hiç biri alınmaz mı?

Aynen öyle sakın 105 falan alma berbat bir traktör
Bu motoru sahibinden de ilanda gördüm çıktım ankaraya gittim bana sadece tork kademeleri geçmiyor onun haricinde hiç sıkıntısı yok onuda yaptırıp verecem dedi neyse olur fiyatını aldık makinanın yanına test etmeye gittim bi baktık ki motor hiç yürümüyor bildiğin hurda fren desen hiç yok devir sensörü algılamıyor sonra çocuğun dedesi aradı torununu ee abi motoru yaptırırım masrafıda sana yazarım fiyata eklerim dedi küfür eder gibi böyle bi pazarlık olabilirmi
IMG-20191113-WA0014.jpeg
IMG-20191113-WA0010.jpeg
IMG-20191113-WA0012.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bu motoru sahibinden de ilanda gördüm çıktım ankaraya gittim bana sadece tork kademeleri geçmiyor onun haricinde hiç sıkıntısı yok onuda yaptırıp verecem dedi neyse olur fiyatını aldık makinanın yanına test etmeye gittim bi baktık ki motor hiç yürümüyor bildiğin hurda fren desen hiç yok devir sensörü algılamıyor sonra çocuğun dedesi aradı torununu ee abi motoru yaptırırım masrafıda sana yazarım fiyata eklerim dedi küfür eder gibi böyle bi pazarlık olabilirmi Ekli dosyayı görüntüle 42411Ekli dosyayı görüntüle 42412Ekli dosyayı görüntüle 42413
Birlikte tamirciye açtırıp fiyat alıp , pazarliktan düşmek lazım. Satan yaptırırsa, hele sözünün arkasında durmayan kişiler en ucuzunu, idare etmelik kadar yaptirir. 2 gün sonra alanın elinde arıza başlar.

Nereden geldi bu motorlar aklına
Casei memnun olanda var olmayanda maliyetli yakıtı yüksek çekişi yüksek ama eski Avrupa traktörler gibi zorlamaya-sıkıştırmaya gelmiyor arıza açıyor.
Mc traktörler çekiş gücü yüksek yakıtı hakkında birşey duymadım üretimi devam ediyormu parça durumu hiç bilmiyorum şikayet duymadım.
Traktör seçimi için servis-tamirci, parçası ne durumda sağlamlık araştırılmalı.
Beygir gücü ve modeli ise süreceğiniz arazi, kullanacağınız ekipman yada alacağınız ekipmana göre tercih edilir.
Bu etkenleri iyi düşünüp, iyi tercih yapmalısınız. Yüksek güç yada düşük güç tercihi yakıtı etkiler.
Yanlış ekipman yakıtı etkiler çiftçinin en büyük giderlerinden birisi yakıt olduğunu düşünürsek çok büyük önem taşıdığını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Kardeşim gel vazgeç bu sevdadan , ucuz makina alıyorum diye başına dert alma. Hasat zamanı olurda arıza verip seni ortada koyar emanet traktör ararsın.
Aynen vazgeçtim
Birlikte tamirciye açtırıp fiyat alıp , pazarliktan düşmek lazım. Satan yaptırırsa, hele sözünün arkasında durmayan kişiler en ucuzunu, idare etmelik kadar yaptirir. 2 gün sonra alanın elinde arıza başlar.
Çok akıllı bi arkadaştı [emoji23][emoji23] 62'ye motoru verecekti arızasının masrafını da fiyatın üzerine ekleyecekti 50 saat çalışmazdı
Nereden geldi bu motorlar aklına
Casei memnun olanda var olmayanda maliyetli yakıtı yüksek çekişi yüksek ama eski Avrupa traktörler gibi zorlamaya-sıkıştırmaya gelmiyor arıza açıyor.
Mc traktörler çekiş gücü yüksek yakıtı hakkında birşey duymadım üretimi devam ediyormu parça durumu hiç bilmiyorum şikayet duymadım.
Traktör seçimi için servis-tamirci, parçası ne durumda sağlamlık araştırılmalı.
Beygir gücü ve modeli ise süreceğiniz arazi, kullanacağınız ekipman yada alacağınız ekipmana göre tercih edilir.
Bu etkenleri iyi düşünüp, iyi tercih yapmalısınız. Yüksek güç yada düşük güç tercihi yakıtı etkiler.
Yanlış ekipman yakıtı etkiler çiftçinin en büyük giderlerinden birisi yakıt olduğunu düşünürsek çok büyük önem taşıdığını düşünüyorum.
Ucuz yollu fiyat uygun diye yöneldim en sonunda araştırmalarım sonucu bu serinin proje traktörü olduğunu öğrendim üretim fabrikası bile yokmuş.

Same explorer 85 almaya karar verdik yarın kısmetse gidip pazarlığa oturacaz ödeme koşulları uyarsa alıp gelecez.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Aynen vazgeçtimÇok akıllı bi arkadaştı [emoji23][emoji23] 62'ye motoru verecekti arızasının masrafını da fiyatın üzerine ekleyecekti 50 saat çalışmazdıUcuz yollu fiyat uygun diye yöneldim en sonunda araştırmalarım sonucu bu serinin proje traktörü olduğunu öğrendim üretim fabrikası bile yokmuş.

Same explorer 85 almaya karar verdik yarın kısmetse gidip pazarlığa oturacaz ödeme koşulları uyarsa alıp gelecez.
Forum hazırlıklı olsun ozaman sameyle diz boyu sürümler 500gr mazotlar mükemmel çekiş artık bıkkınlık verecek paylaşımlar, ahaliye duyrulur!

Aynen vazgeçtimÇok akıllı bi arkadaştı [emoji23][emoji23] 62'ye motoru verecekti arızasının masrafını da fiyatın üzerine ekleyecekti 50 saat çalışmazdıUcuz yollu fiyat uygun diye yöneldim en sonunda araştırmalarım sonucu bu serinin proje traktörü olduğunu öğrendim üretim fabrikası bile yokmuş.

Hocam 2007 sonuna kadar ,case'nin de üretildiği ingiltere doncaster fabrikasında üretilmiş, 2008 de landini fabrikayı italyaya taşımış orda üretim devam etmiş. Bizim cx italya üretimi mesela. Yani proje traktörü falan değil, normal üretilen hatta yenilenerek devam eden bir model. X6030 X6040 vs diye devam etti. Şimdi x serisi olarak devam ediyor. Bilgi kirliliği olmasın, alana satana da zarar vermeyelim.