MF 3085-NH TD85

: MF 3085-NH TD85

salih link=topic=949.msg7938#msg7938 date=1202424533' Alıntı:
walla ben heryerde cok rahat bı sekılde cektırdıgıme gore her yerde cekebılır bu ısler bırazda sofore balı sende ne traktoru var bak bızım romuklar (tn75da ve basak 2073sh resımlerınde var) 6 tonluk cıf ılave atıoz kantarda net 10500 -10000 kg net gelıo her yerde hıc zorlanmadan cekıo ama ekın bıcılırken ılk tarlada sapın uzerınde olursa baya zorluo ama yınede cıkarıo yanı td85d o kadar kotu bı motor deıl bı sıtede pek td85d cı yok ama emın ol kotu bı traktor deıl
kardeş dediğin doğru da heryer için geçerli değil 85hplik motor her yerde 6ton veya 7ton çekmez bunun her şekilde iddiasına girerim arazi şartları belirleyici olur ama düz yolda dersen değmez bile 6-7ton

arkadaşlar bende TD 85 te aynı bu lastiklerden vardı(petlas)...hiç memnun değildim ve söküp good year radial aldım..makinanın yeri kavraması resmen iki katına çıktı..o yüzden radial lastik çok büyük avantaj.bizde taktık 3.085 ile td 85 bi kez bile mf alamadı neden çünkü nh mf den hemen hemen her seride ağır bi makina..

tdler baya agır makına sen 2006da falanmı aldın onlar petlas cıktı bızımkıde petlastı ama dayım gıldede td85 vardı onlar satarken
lastıklerı deıstırdık onda onler goodyear arka radıaldı gercekten cok fark oluo

sercaneker01 link=topic=949.msg10206#msg10206 date=1203238167' Alıntı:
evet 2006 model.radial lastiğin en büyük özelliği yeri iyi kavraması zaten..bide mf artık deuthz danda motor alamayacak diye duyuyorum..uzel iflasın eşiğinde zaten ne olacak bilmiom..
sanmam yaw batmaz heralde,deutzdan niye motor alamayacakmış

YA BEN TVDE IZLEDIM SAHIBI ACIKLAMA YAPTI SOYLENTILER YALAN DIO AMA KARDESLERININ OLE BISILER DEDIGI SIOLENTILERI VAR AYRICAA 2008 YILINDA MASSEY FERGUSONDAN AYRI YERLI UZEL PATENTTLI TRAKTOR CIKARACAGINI TASRIMININ FALAN HAZIR OLDUGUNU SOLEDI TRAKTORUN MARKASI UZEL MIS BU BUISLERDE DEVAM ETCEKMIS KARDESINEDE OTELI VERCEKMIS HERALDE OLE SOLUODU TVDE ISTE BABA GIDINCE KARDES KARDESE DUSUO YAWW

Ynt: MF 3085-NH TD85

HAHAHA UZEL *** YEDİ İFLAS ETTİ İYİ OLDU **** İFLAS ETMESİ NİYE DİYE SORARA SANIZ 1 HAFTA BOYUNCA 10 AD FIAT BAKIMA GELIYOR YAG BAKIMINA AMA  MASSEY 60 KADAR GELIYOR *** RADYOTÖRÜ SÖKECEK OLSAN MF KOMPLE  KAPORTAYI SÖK ONDAN SONRA RADYÖTÖTR SOK NE LAN BU USTALARA EZİYETTEN BAŞKA BİŞEY DEGİL UZELIN MOTORLARI 5 PARTA ATMEZ LAN SİZ NE DİYONUZ FİATTA O YOK İŞTE GERÇEK İŞ YERİŞMİZE 10 AD FİYAT GELIYORSA 40 AD MF GELIYOR ZATEM MASSEY FERGUSSON  SERVİSİNEDE GİTMİYO MİLLET NEW HOLLAND CILARDA OLMASA İŞİMŞZ VAR VALLAHİ

emre_ck link=topic=949.msg67265#msg67265 date=1219215460' Alıntı:
HAHAHA UZEL *** YEDİ İFLAS ETTİ İYİ OLDU **** İFLAS ETMESİ NİYE DİYE SORARA SANIZ 1 HAFTA BOYUNCA 10 AD FIAT BAKIMA GELIYOR YAG BAKIMINA AMA MASSEY 60 KADAR GELIYOR *** RADYOTÖRÜ SÖKECEK OLSAN MF KOMPLE KAPORTAYI SÖK ONDAN SONRA RADYÖTÖTR SOK NE LAN BU USTALARA EZİYETTEN BAŞKA BİŞEY DEGİL UZELIN MOTORLARI 5 PARTA ATMEZ LAN SİZ NE DİYONUZ FİATTA O YOK İŞTE GERÇEK İŞ YERİŞMİZE 10 AD FİYAT GELIYORSA 40 AD MF GELIYOR ZATEM MASSEY FERGUSSON SERVİSİNEDE GİTMİYO MİLLET NEW HOLLAND CILARDA OLMASA İŞİMŞZ VAR VALLAHİ
Arkadaşım burası sokak değil,ne bu küfürler.Kurallara uymayacaksan yorum yazmayacaksın.Seni bu seferlik sözlü uyarıyorum.Bir daha olursa ceza alacaksın.Sitemizde küfür kesinlikle YA-SAK-TIR...

kimilerine göre tarz kimilerine göre ise gösteriş arkadaslar ben şahsen mf cıyım ama nh yi masseyden ayrı kılan bi özellik var her iki markayıda kullandım nh nın motor görültüsü daha az+kullanışlı kontrol. mf ise gürültülü yakıt sarfiyatının çok olması+kullanımın yorucu olmasıyla aradaki tek ayrıcalıklar bunlardır onun dışında ise mf dünyada kanıtlanmış bir markadır unutmayınız...saygılar