ÇİFTÇİ LİKMİ ZOR OKUMAK MI ZOR

Çiftçilik mi Daha Okumak Daha Zor

• Kullanılan toplam oy
    179
Ynt: ÇİFTÇİ LİKMİ ZOR OKUMAK MI ZOR

araplıova link=topic=82838.msg986618#msg986618 date=1427403879' Alıntı:
peki o zaman 8saat baska iste calisir kalan 16saatte hayvanlarimla ilgilenirim takip ederim artik kamera sistemi var :) ayrica ciftcilik yapanlar senede 15 -20 gun calismyor kardesim:)
kirac tarimda okadar calisiyor kardesim seninki sulu tarim onun surresinide senden duyalim
KOPARANLI AHMET link=topic=82838.msg986674#msg986674 date=1427414752' Alıntı:
Bantun111 her zaman dedigm gibi şimdide söylüyorum sen bu kafayla hiç bir şey yapamazsın...
bilemem ama sankim oyle gibi
araplıova link=topic=82838.msg986686#msg986686 date=1427439352' Alıntı:
Arkadaslr insanlarin sevkini kirmayin ya birakin yapsin adama :)
:)

• Beğen
Tepkiler: ufukyuksel

BABACANNN link=topic=82838.msg986717#msg986717 date=1427442630' Alıntı:
kirac tarimda okadar calisiyor kardesim seninki sulu tarim onun surresinide senden duyalim bilemem ama sankim oyle gibi :)
bizim burda hem kuru hem sulu tarim yapiliyo birde hayvancilik varsa 12 ay is olur yogunluk durumu degisirmekle birlikte en cok is bahar ve yaz aylarinda olur bag bahce isleri hic bitmez

KOPARANLI AHMET link=topic=82838.msg990524#msg990524 date=1428347212' Alıntı:
Özelden yazdıysan buraya yazarakta gösterişmi yapıyon.Özelden atar gider hakaret edip burda iyi çocuk rolünemi büründün.Terbiyeli evlat...
atar küfür digil istek istiyorum burda kaç kişi güzel yorum yaparken boşbgzlk yapıp damlıyorsun ordan onlar neden güzel iken sen sürekli her konuma yorum atıyorsun kaç kere dedim atma uzak dur atma uzak dur?
Evet burdada Sölüyorum
Yüzsüzlük yapıpda şu andan itibaren hiç bir konuuma cevap yazma bu yazıyı ne düzenlicem ne değişcem attıgın yerlerde bunu göstericem İSTEMİYORUM SENİ GARDAŞ. benden uzak Allah ' a yakın konularımdanda

bilek gücü iyiyse çifçilik yapsın parası varsa ticaret yapsın kafası çok iyi çalışıyorsa okusun

S.A.ukalalık olmazsa şöyle diyelim...

Parası varsa özel üniversite okusun (afilili bir bölüm, eğitim falan değil)
Kafası çalışıyor sa ticaret yapsın...
Kaygı yı yaşamak (iyi tohum aldım mı?bu gübre yeter mi?iyi sürüm yaptım mı?yağmur yağacak mı,ekin olurmu? harmanda yağmur yağarsa? kaç para eder bu?bu nasıl fiyat la...?) istiyorsa,
Çiftçi lik yapsın... Tabii bileği güçlü yse ve yine parası varsa...
Selametle...

• Beğen
Tepkiler: ufukyuksel