new holland t4040 YORUMLARİNİZZ ??

Ynt: new holland t4040 YORUMLARİNİZZ ??

Bizde var abi ne öğrenmek istiyorsan sor. Birde arananadam adlı kullanıcı izzet abide var. Ne işinde kullanacaksınız traktörün ikinci el mi sıfırmı bakarsınız

şimdi 7066 hem çekiş bakımından hemde yakıt bakımından ideal biliyorsunuz bizede 7066 yı aratmıcak bır traktör lazım bızede 4040 önerildi yakıtı cekısı nasıl yani ? ikinci el 2011 model

Çekişi güzel 7066 dan biraz fazla yakar gibime geliyo. İzzet abi 7056 ile çifte aynı yakıyor demişti. Traktör biraz hafif olduğu için çifte seri değil çok yer sürmedim ama tam bilmiyorum, ama ikincil işlerde kazayağı tırmık ekim gibi işlerde çoook seri ve pratik. Pancar ekim videosu koydum ordan izleyip biraz fikir sahibi olabilirsiniz. Tek kusuru kabin içi çok ısınıyor klima iyi çalışmalı yani.

Traktörü Buğra`nın dediği gibi biz 3 yıldır kulanıyoruz, makina Harman traktör girişliyse 32 ileri 16 geri hi-lo şanzuman ve el debriyajı var
Türk traktör girişliyse düz sanzuman 16 vites diye duymuştum
Yeni nesil NEF motora sahip 383 torku var boğulma kesinlikle olmuyor, yüksekliği 70-56 dan 5 cm daha az boyutları emsallerine göre küçük
Kulanımı harika seri ve atak, benim sevmedigim tarafı kabini dar ve ağırlıgı bana göre eksik, 86 litre mazot deposu var, gücüde 86 hp
Yakıtına gelince bende 70-56 da var 4040 da nadas ilerini arka arkaya yapıyoruz 70 de 12li 4 lü saban, 4040 ta 14 li 4 lü tam otomatik
Gaz pedalında 1500 gazı geçmez ise ikisi aynı anda bitiriyo mazotu az basarsan yakıtı fazla
Buna göre yaptığı işi kendin hesapla
Sağlamlığına sağlam makina ama diğer yakıt yada konforunu kendin kıyasla.
Sana kaç modeline kaç para istediler ?

Sanırım bahçe için kullanacaksınız. Size yerlilerden TTJ serılerını onerebılırım. ya da TD4B serılerı butcenız elverıyorsa da T4 serılerını onerebılırım. Dusunursenız de elımden geldıgınde yardımcı olurum.
saygılar.