İşte günlerdir beklediğimiz ERKUNT un özel tasarım videosu !!!

Ynt: İşte günlerdir beklediğimiz ERKUNT un özel tasarım videosu !!!

tamam siyah güzel gösteriyor makineyi de
tarlaya gidip gelince bembeyaz toz olacak birde aşırı ısınmaya sebep olacak
kabin içini muhteşem yapmışlar yalnız deri döşeme deri koltuk
tabi birde fiyatını duymak lazım

Benimkide duyum :) ama 160 ta olsa değermi ?120 olsa değermi :) çiftçi adamın işi değil bunu almak çamurlu ayakkabıyla binilecek makinada deri,nubuk ne alaka...Koleksiyonerlerin işi bunu almak ki onlarda alıp ne yapsın erkuntu

vcc link=topic=84388.msg1008398#msg1008398 date=1434357326' Alıntı:
Benimkide duyum :) ama 160 ta olsa değermi ?120 olsa değermi :) çiftçi adamın işi değil bunu almak çamurlu ayakkabıyla binilecek makinada deri,nubuk ne alaka...Koleksiyonerlerin işi bunu almak ki onlarda alıp ne yapsın erkuntu
Benim trilyonum olsa yinede gidip bu traktörü almam bence bunu tarım bakanlığına versinler makam traktöru olarak kullanılsin [emoji4] ancak o ise yarar.

144fenomen link=topic=84388.msg1008400#msg1008400 date=1434357718' Alıntı:
Bundan bir tane mi var yoksa isteyene mi üretilecek anlamadım.Yanlız Kamera ve göstergeler müthiş olmuş lüks modellerde standart olmalı bence.
Bir tane var başkada üretimide olmuyacakmis belki seneye sınırlı sayıda üretim olabilirmiş.

Çiftçinin isteği bu değil. Ama bu makinadaki bazı değişiklikleri uygularlarsa belki o zaman karşılık bulur. Mesela ekrandaki dijital göstergeler hız falan, ön çamurluktaki mekanizma işte başlayın bunlardan . Ön hidrolikmiş deri dölemeyniş bunlar fasa fiso. El debriyajı koy powershuttle koy eksikleri zayıflıkları güçlendir. Logo mantıklı bir logo lazımdı.

144fenomen link=topic=84388.msg1008403#msg1008403 date=1434359103' Alıntı:
Göstergelerinde anlık yakıt tüketimi bile var.
Işte bu gösterge paneli ile powershutte koysunlar yeter biz başka birşey istemiyoruz deri direksiyon nubuk döşemeye falan gerek yok[emoji4]