ERKUNT YENİ LOGO ve YENİ REKLAM

Ynt: ERKUNT YENİ LOGO ve YENİ REKLAM

John Deere geyik logosunu kullanırken 'Hiçbir şey bir geyik kadar hızlı koşamaz.' derken, Erkunt da dağ keçisi kullanarak buna benzer bir şey düşünmüş olmalı. Bence Türk adı ve markası olması sebebiyle Türklerin tarihinde çok önemli bir yeri olan atı logo olarak kullanmaları daha uygun olurdu.

at da çok kullanıldı fendt ferrari antonio carrora benim aklıma gelen at logolu üç firma
dağ keçisi anadoluya özgü bir hayvan olduğu için
hem bizden hemde güçlü bi hayvan olsun demişler demekki
ama kurt olabilirdi bence

arkadaşlar erkunt fabrikasından geri dönüş oldu ; bir havuz oluşturmuşlar ve traktöre talip olan insanları bu havuzda topluyorlarmış...çekiliş yapacaklarmış ve traktörü makus talihliye vereceklermiş...açık artırma söz konusu değilmiş...umarım bana çıkar :D

seredes link=topic=84394.msg1008510#msg1008510 date=1434378534' Alıntı:
arkadaşlar erkunt fabrikasından geri dönüş oldu ; bir havuz oluşturmuşlar ve traktöre talip olan insanları bu havuzda topluyorlarmış...çekiliş yapacaklarmış ve traktörü makus talihliye vereceklermiş...açık artırma söz konusu değilmiş...umarım bana çıkar :D
sen isim babası olduğunu söyledin mi
zeynep hanıma ulaşabilirsen bu avantajını kullanabilirsin bence

Yeni bir fikri olan, yapan, pazarlayan ipi göğüsler. Şartlar belli istekler de! Geriye ikoncan modeller kalıyor. Başarılar diliyorum. Her nekadar Erkunt ' çu olmasam da, takip ediyorum; yenilikçi olmalarından dolayı.

Ben programın sonuna yetişmiştim. Görünce heralde bir kullanıcıya hediye edecekler dedim. Ama satılıyormuş. Aslında bu tarz atraksiyonlar yurt dışı firmalarında da yapılıyor. Ama misal 50.000 ' i traktör böyle çıkarılıyor ve o traktörü alan kimse şansına ona veriyorlar. O tarz birşey olabilirdi. Onun dışında Fendt Black Beauty tarzı ufak bir farkla isteyene özel olarak yapılabilirdi. Sonuçta üzerindeki çok zor ve maliyetli şeyler değil. Fiyatının da bence normal bir seri ile aynı olması lâzım. Uçuk bir fark ödeyip bunu almanın bence pek bir mantığı yok. Ama şekil olarak güzel traktör. Sanki biraz benden esinlenmişler ama...:D

alipasalierkan link=topic=84394.msg1008872#msg1008872 date=1434570419' Alıntı:
Ben programın sonuna yetişmiştim. Görünce heralde bir kullanıcıya hediye edecekler dedim. Ama satılıyormuş. Aslında bu tarz atraksiyonlar yurt dışı firmalarında da yapılıyor. Ama misal 50.000 ' i traktör böyle çıkarılıyor ve o traktörü alan kimse şansına ona veriyorlar. O tarz birşey olabilirdi. Onun dışında Fendt Black Beauty tarzı ufak bir farkla isteyene özel olarak yapılabilirdi. Sonuçta üzerindeki çok zor ve maliyetli şeyler değil. Fiyatının da bence normal bir seri ile aynı olması lâzım. Uçuk bir fark ödeyip bunu almanın bence pek bir mantığı yok. Ama şekil olarak güzel traktör. Sanki biraz benden esinlenmişler ama...:D
Tekrarını yayınlayınca burdan paylaşırız.
Bu 12. yıla özel Erkan.
;)
' Ahmet ARSLAN ' link=topic=84394.msg1008894#msg1008894 date=1434573562' Alıntı:
Logo olmuş bence Paylaşım için tşk Ercan abi.
Traktörde keçi de sizin memleketten Ahmet :)

LOGO GAYET BAŞARILI REKLAM FİLMİNE DİYECEK BİRŞEYİM YOK FAKAT ERKUNTDAN DAHA İYİ GELİŞMELER DAHA GÜZEL AÇILIMLAR BEKLİYORUZ ERKUNT KULLANICISI OLARAK TEBRİK EDİYORUM İNŞALLAH DEVAMI GELİR